Koncert zimowy w Hydrozagadce

Miło nam poinformować, że w piątek 13 stycznia 2017 r.,  w Zielonogórskim Ośrodku Kultury, w Hydrozagadce odbył się Koncert zimowy ,,Kolędy i i pastorałki”, w którym z dużym  powodzeniem, w repertuarze świątecznym  zaprezentowała się również  nasza uczennica Julia Owoc  z kl. II a.  To już drugi publiczny występ Julii w tym roku szkolnym, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

nasze talenty-jak osiągnąć sukces

„Utalentowana trzecia B”

Każdy chojrak z naszej klasy

Nosi dresy, adidasy.

Wiedzieć musisz, że

Najlepsza jest trzecia B! Czytaj więcej

REJONOWY KONKURS Z CHEMII

W piątek 13 stycznia jak co roku w naszym gimnazjum odbył się REJONOWY PRZEDMIOTOWY KONKURS Z CHEMII.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Zagrajmy w 25 Finale WOŚP !

LOGO WOŚPDrodzy nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie !

 Zbliża się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z tradycją, która sięga początków naszego gimnazjum chcemy w dniach 16.01 – 18.01. „zagrać” w naszej szkole na rzecz tegorocznego finału. W związku z tym chcemy zaapelować do Was o przyłączenie się do zbiórki różnego rodzaju fantów np. maskotki-pluszaki, książki tradycyjne lub e-booki,  płyty z muzyką, filmami lub grami komputerowymi (tylko z oryginalnym opakowaniem!) itp. drobiazgi. Wszystkie podarowane przedmioty staną się nagrodami na loterii fantowej, która odbędzie się 17 stycznia. Drugim wyzwaniem jest dla nas kiermasz sałatek (warzywnych i owocowych) w poniedziałek 16 stycznia oraz kiermasz ciast 18 stycznia na które już dziś serdecznie zapraszamy! Całkowity dochód z loterii i kiermaszu kulinarnego wpłacamy na konto 25 Finału WOŚP !
NIECH DOBRO WRACA DO NAS!
 Opiekunowie samorządu
Marta Roesler i Ryszard Lisowski

Próbny egzamin gimnazjalny

Klasy trzecie w dniach 11.01-13.01 piszą próbny egzamin gimnazjalny. Uczniowie klas trzecich przychodzą w tych dniach do szkoły na godz. 7.45. Egzamin  z przerwą trwa do godz.11.30. Po egzaminie uczniowie nie mają już zajęć lekcyjnych.

Klasy pierwsze i drugie zaczynają lekcje w tych dniach: środa i piątek- godz. 11.45, czwartek –  godz.10.45 wg codziennego planu.

ZAJĘCIA ZAWODOZNAWCZE KLAS 3

W ramach zajęć zawodoznawczych uczniowie klas trzecich spotkali się z uczniami z Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku .

Szkoła ta prowadzi klasy mundurowe : wojskową, policyjną, strażacką oraz penitencjarną.

ZDJĘCIA W GALERII

OBIADY W STYCZNIU 2017 r.

ODPŁATNOŚĆ ZA ŻYWIENIE

 W STYCZNIU 2017 r.

 WYNOSI:

 Obiad pełny –19 dni x 5 zł= 95 zł Czytaj więcej

JASEŁKA 2016

Jak co roku młodzież naszego gimnazjum obejrzała jasełkowe przedstawienie i posłuchała kolęd.

FOTORELACJA

merry christmas

idą Święta

Magii świąt nie oprze się nikt :)….nawet szanowna Dyrekcja, sympatyczny  Rzecznik Praw Ucznia i pomysłowy opiekun Samorządu Uczniowskiego. Merry Christmas