Wakacje!!!

 

 

Uwaga, klasy pierwsze!

W roku szkolnym  2015/2016 uczniowie klas pierwszych będą korzystać z książek udostępnionych przez bibliotekę szkolną (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7.07.2014r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i ćwiczeniowe).

Uczniowie otrzymają podręczniki we wrześniu.

 

godziny pracy

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły będzie czynny od 8:00 do 14:00

Życzymy wam…

Klasa 2h (wych. M. Borysewicz) przygotowała dla swych starszych kolegów, opuszczających nasze gimnazjum, filmowe życzenia….

SPORT W GIM6 – PODSUMOWANIE

KLASYFIKACJA  SPORTOWA ZA ROK:  2014/2015

GIMNAZJUM NR 6

II MIEJSCE W ZIELONEJ GÓRZE !!!

KLIKNIJ – ZOBACZ SUKCESY SPORTOWE 2014/15

stypendium dla najlepszych

W poniedziałek 22 czerwca w sali filharmonii zielonogórskiej Prezydent Miasta Janusz Kubicki przyznał stypendia najlepszym uczniom. Miło nam zakomunikować, że stypendystą z naszego gimnazjum  został uczeń klasy 1a Michał Radczyc.

Uwaga

Od roku szkolnego 2015/2016 uczniowie pierwszych klas gimnazjum będą korzystać z książek udostępnionych przez szkołę w ramach dotacji celowej na zakup podręczników.

(Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lipca 2014 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe (Dz. U. poz. 902))

Książki Naszych Marzeń

Czytelniczy Zakątek z radością  informuje!

Pierwsza partia książek z listy stworzonej przez Was w styczniu, będzie zakupiona jeszcze przed wakacjami.

Nowe książki będą dostępne na początku roku szkolnego.

Dyrekcji dziękujemy za pierwszą ratę…

sukces na „muzycznej sowie”

13 czerwca, w Gimnazjum nr 4 , odbył się Finał Festiwalu ,,Muzyczna Sowa”.

Nasze wokalistki z Grupy Wokalnej ,,From January”, którą prowadzi Mariola Roćko – Żabicka odniosły sukces! Brawo !

Kaja Brzezińska z kl. III E otrzymała II nagrodę, Zuzia Paszkowska z kl. III G i Żaneta Malina z kl. II F otrzymały wyróżnienia.  Gratulujemy i  życzymy dalszych osiągnięć na polu wokalistyki .  Czytaj więcej

SUKCES LITERACKI!

Miło nam ogłosić, że Maciej Kłucjasz z kl.2A został laureatem międzygimnazjalnego konkursu na najpiękniejszą bajkę „Baju Baju”.    Gratulujemy!

MISTRZOWIE CZYTANIA

Z przyjemnością informujemy, że Kaja Kułaga z kl. 3H oraz Patryk Kowalczyk z 1E otrzymali wyróżnienia w XVI Przeglądzie „Mistrz Pięknego Czytania”.    Gratulujemy!

bal gimnazjalny

W miniony piątek w zielonogórskiej Palmiarni na balu bawili się uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum. Zaczęło się tradycyjnie, polonezem – a potem zabawa w rytm przebojów starych i nowych trwała do późnych godzin.  Zdjęcia z balu poniżej, oraz w naszej szkolnej galerii. Czytaj więcej

Wspaniały Bal!!!

Organizatorom Balu Gimnazjalnego,

za wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę, wzruszające doznania,

urok przecudnych polonezów

w imieniu Rady Rodziców

dziękuję!

Przewodniczący RR Arkadiusz Kaczmarek

 

Mamy Mistrza Ortografii !!!

Zakończyła się Szkolna Liga Ortograficzna .Przeprowadzono 5 dyktand o różnym stopniu trudności. W Lidze wzięli udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum.
Czas więc na wyniki… Najokazalej zaprezentowała się klasa 3e i to ona w klasyfikacji ogólnej zajęła I miejsce. Celem ligi ortograficznej było wyłonienie Mistrza Ortografii. Cztery uczennice walczyły o ten zaszczytny tytuł. Były to: Ewa Konopka z 2e, Wiktoria Sawicka z 2g, Natalia Kucharska z 3f i Kamila Sławińska z 3f.
Mistrzem Ortografii została WIKTORIA  SAWICKA.
Laureatce i finalistkom gratulujemy i dziękujemy za piękną rywalizację.
Alicja Kołaszewska, Beata Miładowska

Bądź Fit!! Tu i teraz

Dzień 22 maja 2015 r. upłynął w Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze pod hasłem „Bądź Fit”. W ten sposób organizatorzy chcieli uczcić obchodzony na całym świecie Dzień Zdrowia. Na uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji i ciekawych konkurencji.

Czytaj więcej

Partnerzy i sponsorzy

Certyfikaty