WIECZÓR MIKOŁAJKOWY

W piątek 2 grudnia w naszej szkole odbył się ” WIECZÓR MIKOŁAJKOWY „

NA FOTORELACJĘ ZAPRASZAMY DO GALERII

OBIADY W GRUDNIU 2016 R.

      ODPŁATNOŚĆ ZA ŻYWIENIE

 W GRUDNIU 2016 r.

     WYNOSI:

 Obiad pełny – 15 dni x 5 zł= 75 zł Czytaj więcej

Nasz akces do Budżetu Obywatelskiego Zielonej Góry 2017

Drodzy nauczyciele, rodzice i uczniowie naszego gimnazjum.

Po uzgodnieniu z Dyrekcją Rada Samorządu Uczniowskiego pragnie zwrócić się z apelem do środowiska naszej szkoły, a więc uczniów, nauczycieli i rodziców o wyrażenie poparcia dla zadania umieszczonego na liście pod nr 2.32  „Mądrzy Seniorzy i Dobra Młodzież – budowa pierwszego w mieście Domu Wielopokoleniowego dla osób starszych i młodzieży przy ulicy. Władysława IV”.
Kształtowanie postaw obywatelskich, uczenie zasad demokracji i wreszcie wsparcie dla ośrodka DOM-u, z którym nasza szkoła stale współpracuje, to cele nadrzędne, jakie przyświecają nam w tej akcji. O tego roku w głosowaniu może brać udział młodzież od 13 roku życia, a więc jest to dla Was, uczniowie, pierwsza lekcja wychowania obywatelskiego, którą możecie odrobić, biorąc udział w tej akcji.  Głosowanie trwa do 16 grudnia. Szczegółowe informacje u opiekunów samorządu.

Uwaga

Spotkanie organizacyjne Szkolnej Ligi LoL odbędzie się we wtorek 22 listopada o godzinie 15.20 w świetlicy szkolnej. Obecność kapitanów drużyn obowiązkowa.

Światowy Dzień Życzliwości

logo Dnia ŻyczliwościNajbliższy poniedziałek 21 listopada przebiega w naszej szkole pod hasłem „Życzliwi mają lepiej”. Pamiętajmy, że z okazji Dnia Życzliwości czeka nas wszystkich zabawa pod hasłem „Sekretni przyjaciele” oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich życzliwych każdego rocznika, które wykonamy przed szkołą !

ludki życzliwe Zapraszamy do wspólnej fotografii według następującego harmonogramu:

4 lekcja  – klasy III

5 lekcja  – klasy I

6 lekcja – klasy II

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

NOC PIERWSZAKA – czyli pasowanie na gimnazjalistów

Układanie puzzli, zgaduj – zgadula, ” Czy znasz swoją szkołę?”, quiz radiowy ” Czy znasz swojego wychowawcę? ” – to tylko niektóre atrakcje piątkowego wieczoru. Dziś bowiem o godzinie 19:00 rozpoczęła się „Noc Pierwszaka”.

Uroczystego pasowania na gimnazjalistów dokonał pan dyrektor Sławomir Baranowski.

Później uczniowie rozpoczęli „zawrót głowy nogami” i ruszyli w tany na szkolnej dyskotece.

FOTORELACJA W GALERII

noc pierwszaka

Dnia 18 listopada (piątek) Dyrekcja Gimnazjum nr 6, Samorząd Szkolny oraz wychowawcy klas pierwszych organizują imprezę szkolną pod hasłem „Noc pierwszaka”.

Rozpoczęcie imprezy: 19:00

W programie: Czytaj więcej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek 11 listopada będziemy obchodzić 98 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. To bardzo ważna data w dziejach naszego kraju.

Dziś pod pomnikiem „Bohaterom wojen” delegacje samorządów klasowych naszej szkoły oddały hołd tym, którzy przez ponad wiek nie porzucili wiary w odzyskanie wolności Polski!

GALERIA

IV BIEG JEŻA

W dniu 5 listopada odbył się „IV BIEG JEŻA”,

w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele z naszego gimnazjum.

ZAPRASZAMY DO GALERII

1 LISTOPADA

Non omnis moriar
Horacy

Wspomnienie tych, co odeszli,
pamięć o tych, którzy byli przed nami…

DSCN1515DSCN1519

W nawiązaniu do tradycji naszej szkoły przedstawiciele samorządu uczniowskiego odwiedzili groby byłych dyrektorów na zielonogórskim cmentarzu. Pozostawione tam wiązanki i zapalone znicze są dowodem szacunku i pamięci całej społeczności Gimnazjum nr 6.

GALERIA