Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 nastąpi  1 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym.

Następnie odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach. W razie niepogody klasy pierwsze rozpoczynają rok szkolny spotkaniem w sali gimnastycznej, a pozostałe klasy  będą miały tylko spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Czytaj więcej

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO GIMNAZJUM W ROKU 2014

NABÓR 2014 r. :

lista uczniów przyjętych do Gimnazjum nr 6

lista nieprzyjętych do Gimnazjum nr 6

wakacjeeeeeee!!!!

Gimnazjum nr 6 is happy

Podręczniki na rok szkolny 2014/2015

Spis podręczników dla klasy:

Testy z języków obcych.

Wszyscy uczniowie, którzy złożyli podania o przyjęcie do klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015 zobowiązani są przystąpić do testu poziomującego  z języka obcego, z którego będą kontynuować naukę w gimnazjum (poziom III.1).
Wynik testu  NIE DECYDUJE o przyjęciu dziecka do naszego gimnazjum, pozwoli natomiast na umieszczenie go w grupie o odpowiednim poziomie zaawansowania.
Testy odbędą się w poniedziałek 30 czerwca w następujących godzinach:
od 10.00  do 11.00 – uczniowie z nazwiskami  od litery A do K
od 11.30 do 12.30 – uczniowie z nazwiskami od L do Ż
Drugi termin dla osób, które nie będą mogły przystąpić do testu w poniedziałek: WTOREK 1 lipca , godz. 10.00.
Miejsce przeprowadzenia testów:
język angielski: sale lekcyjne na drugim piętrze szkoły
język niemiecki: sale lekcyjne na pierwszym piętrze szkoły
Należy przynieść ze sobą długopis.

W szczególnych przypadkach, uniemożliwiających podejście do testu w wyżej wymienionych terminach, uczniowie zobowiązani są przystąpić do niego w ostatnim dniu wakacji (piątek, 29 sierpnia 2014r., godzina 10.00)

Partnerzy i sponsorzy