Deklaracja dla rodziców

DEKLARACJA Rodziców (prawnych opiekunów) dziecka, wyrażająca wolę realizacji przez Państwa dziecko obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 –w klasie czwartej i siódmej
 Szkoły Podstawowej nr 13 w Zielonej Górze, ul. Chopina 18a [pobierz]

II m-ce w turnieju motoryzacyjnym

II miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Motoryzacyjnym zajęła drużyna w składzie: Wojciech Mróz oraz Mikołaj Bogdanowicz. Uczniowie naszej szkoły, świetnie poradzili sobie z różnorodnymi zadaniami dotyczącymi motoryzacji takimi jak: test z  przepisów i zasad ruchu drogowego, pierwsza pomoc, krzyżówka czy rozpoznawanie części motoryzacyjnych. Do pierwszego miejsca naprawdę zabrakło niewiele, bo tylko jeden punkt. Serdecznie gratulujemy.

Wielka zbiórka pamiątek SP-13

Rozpoczynamy wielką zbiórkę pamiątek związanych ze Szkołą Podstawową nr 13 w Zielonej Górze. Celem akcji jest pozyskanie eksponatów, które posłużą do przygotowania wystawy pt. „SP-13 po latach czyli historia kołem się toczy”. Czytaj więcej

DZIEŃ CHEMICZNY

W dniu dzisiejszym 21.02.2017 r. w ramach Dnia Chemicznego

klasy 2A , 2B , 3A i 3H wzięły udział w warsztatach chemicznych. 

Na podsumowanie  zajęć w sali gimnastycznej odbyły się  pokazy chemiczne.

FOTOREPORTAŻ W GALERII

Wokalne ferie w ZOK

WARSZTATY WOKALNE

Podczas tegorocznych ferii 31.01.2017 r.  i  01.02.2017 r. , w Zielonogórskim Ośrodku Kultury, uczniowie Gimnazjum nr 6 mieli okazję wziąć udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Mariolę  Roćko-Żabicką. Czytaj więcej

OBIADY W MARCU 2017 r.

ODPŁATNOŚĆ ZA ŻYWIENIE

 W MARCU 2017 r.

 WYNOSI:

 Obiad pełny –23dni x 5 zł= 115 zł
Czytaj więcej

APELE PODSUMOWUJĄCE 1 SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2016-17

W piątek  17 lutego 2017 r. klasy 1, 2 i 3 wzięły udział w  apelach podsumowujących pracę uczniów w pierwszym semestrze.

Zapraszamy na fotorelację

POŁOWINKI KLAS 2

Dnia 16 lutego 2017 r  w naszej szkole odbyły się połowinki klas drugich.

Jak dobrze się bawili możesz sprawdzić w galerii zdjęć.

Walentynki w naszej szkole

walentynki1Samorząd uczniowski zaprasza wszystkich do skorzystanie z naszej walentynkowej oferty!  14 lutego czeka na Was m.in.
– specjalna poczta walentynkowa
– quiz wiedzy o świecie zakochanych
– wielka Zgaduj-zgadula z super-nagrodami  
- największe polskie przeboje dla zakochanych przez radiowęzeł
14 lutego na 4, 5 i 6 lekcji przez radiowęzeł zaprezentujemy Wam pytania specjalnej Zgaduj-zgaduli. Te same pytania wyświetlimy następnie na monitorze informacyjnym. Odpowiedzi na podpisanych kartkach zbieramy na stanowisku poczty walentynkowej!
 Do wygrania atrakcyjne nagrody – niespodzianki !!!!

WALENTYNKOWY KONKURS POEZJI MIŁOSNEJ

WALENTYNKOWY KONKURS POEZJI MIŁOSNEJ W JĘZYKACH OBCYCH – 
13.02 – 17.02.2017
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Walentynkowym konkursie poezji miłosnej w języku angielskim i niemieckim. Wystarczy tylko napisać krótki wiersz lub rymowankę o tematyce miłosnej w języku obcym i oddać je nauczycielom uczącym danego języka. Uczestnicy konkursu będą oceniani  przez jury składające się z nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego a zwycięzcy otrzymają oceny celujące.