Konkursy

Archiwum

!!! WAKACJE !!!


Uwaga! Ósmoklasiści i gimnazjaliści!

Pod niżej podanymi linkami  znajdziecie zasady i podstawowe  informacje na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych a także informacje dotyczące egzaminów.

https://www.gov.pl/web/edukacja/do-pobrania

Czytaj więcej

ZEBRANIA Z RODZICAMI

ZEBRANIA Z RODZICAMI

CZWARTEK 20 WRZEŚNIA 2018 r. godz. 17.00

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z WYCHOWAWCAMI KLAS:

Czytaj więcej

OBIADY WE WRZEŚNIU 2018 r.

ODPŁATNOŚĆ ZA ŻYWIENIE WE WRZEŚNIU 2018 !

Obiad pełny – 18 dni x 5zł = 90 zł Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – 3 września 2018r. godz. 9.00

Wszystkie klasy spotykają się z wychowawcami w  salach lekcyjnych. Po dzwonku uczniowie wyznaczonych klas trzecich  schodzą do uczniów klas pierwszych.

Następnie klasy starsze wraz z młodszymi schodzą na boisko szkolne, gdzie nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19.

Po uroczystościach na boisku szkolnym uczniowie wracają na spotkania z wychowawcami do sal lekcyjnych.

         W razie niepogody klasy pierwsze i czwarte  

z  wyznaczonymi klasami trzecimi gimnazjalnymi rozpoczynają rok szkolny spotkaniem w sali gimnastycznej, a pozostałe klasy  będą miały tylko spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Czytaj więcej

CO POTRZEBUJESZ DO SZKOŁY ?

Niezbędnik Pierwszoklasisty

Czytaj więcej

Sekretariat

Sekretariat w czasie wakacji czynny w godz. 9.00-12.00.

Bezpieczny wypoczynek

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej Ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

 

Na stronie  www.wypoczynek.men.gov.pl, znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób  możnaq sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

 

SERCE DLA JANKA

Licytacja dla Janka

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Janek Mieszkieło, chłopiec,który był uczniem klasy 7a jest bardzo poważnie chory. Z dokumentacji medycznej wynika, że konieczne jest kosztowne leczenie za granicą kraju. Staramy się pomóc. Uzyskaliśmy od p. Grzegorza Zengoty, zawodnika Falubazu i absolwenta naszej szkoły, czapkę i koszulkę z podpisami zawodników Falubazu. Przedmioty te chcemy przeznaczyć na licytację.

W czwartek (21.06.2018r) w filharmonii zielonogórskiej klasy trzecie uroczyście kończą naukę w gimnazjum. Prosimy Was, Drodzy Rodzice , którzy będziecie towarzyszyć swoim dzieciom, weźcie udział w licytacji. Licytację poprowadzi p. Grzegorz- Klimek-Żołnowski tuż przed uroczystością zakończenia szkoły. To ważne. Janek walczy o życie.

 

 

Partnerzy i sponsorzy

Certyfikaty