Nabór do klas IV i VII – nadal trwa !!!

Uwaga Rodzice uczniów klas trzecich i szóstych szkół podstawowych!

Kontynuujemy nabór  do klas IV i VII.

Liczba miejsc ograniczona.

Rodziców dzieci już zakwalifikowanych do odpowiednich klas prosimy o kontakt,

w celu uzupełnienia dokumentacji.

Potwierdzenie woli podjęcia nauki [kliknij]

Uwaga rodzice!

W holu szkoły są do wglądu listy przydziału do klas pierwszych , czwartych i siódmych. Informację można również uzyskać telefonicznie, tel. 68 4528500.

Sekretariat w czasie wakacji

W czasie wakacji sekretariat szkoły czynny jest w godzinach 8.00- 14.00.

BAL GIMNAZJALNY 2017

W zielonogórskiej palmiarni odbył się pożegnalny bal klas 3 z naszego gimnazjum.

zapraszamy do galerii

BAL CZ I    BAL CZ II     BAL CZ III

ZABAWA

POLONEZ    POLONEZ 2      POLONEZ 3

FESTYN Z OKAZJI 35-LECIA MOSIRU

Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w festynie z okazji 35-lecia MOSiRu.

Były popisy teatralne, wokalne i taneczne. Nauczyciele poprowadzili rozgrzewkę przed biegiem.

Na stoisku SP 13 można było pograć w klasy, otrzymać nagrody oraz zrobić sobie rysunki na skórze.

FOTKI W GALERII

ZAKOŃCZENIE KLAS 3

Jak co roku w ZIELONOGÓRSKIEJ FILHARMONII odbyło się zakończenie klas 3 z naszej szkoły.

Oprócz rozdania nagród oraz świadectw były podziękowania dla rodziców i nauczycieli, a także krótka część artystyczna.

POŻEGNANIE KLAS TRZECICH

Klasy drugie pożegnały klasy trzecie.

W trakcie uroczystości nagrodami zostali wyróżnieni uczniowie, którzy brali czynny udział w życiu naszego gimnazjum.

WESOŁY WTOREK

W tym dniu odbył się ” Wybór ucznia Roku 2016/17″, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 38 przedstawiły scenkę teatralną, a część z uczniów wzięła udział w szkolnym karaoke.

GALERIA                              PRZEDSTAWIENIE

SPARTAKIADA KMK

Jak co roku odbyła się w naszej szkole Spartakiada Sportowa dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowana przez Klub Małego Księcia.

Zapraszamy do galerii.

MECZ UCZNIOWIE – ABSOLWENCI GIM6

W poniedziałek został rozegrany mecz uczniowie kontra absolwenci naszego gimnazjum.

Kto wygrał ? – Oczywiście NASI!!!!

Wyjazd na Ukrainę

Na mapie gimnazjalnych wędrówek tym razem znalazła się Ukraina.

Warto, bowiem zapoznać się z językiem, kulturą i sztuką naszego wschodniego sąsiada.