Rekrutacja do klas pierwszych

Uwaga, rodzice!

Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2018/2019

będzie dostępna w szkole od 20 kwietnia 2018r. od godziny 13.00.

Informacji można zasięgnąć także telefonicznie

tel. 68 452 85 00 lub 608 033 029.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani

w dniach 20-25 kwietnia do godz.13.00,

potwierdzić wolę przyjęcia do szkoły podstawowej w postaci pisemnego oświadczenia.

Potwierdzenie_woli_przyjecia. Zielona Góra 2018 doc

Nabór 2018

Informacje o naborze do  oddziału przedszkolnego (tzw.zerówki) i klas pierwszych  na rok szkolny 2018/2019 można śledzić na stronie

Wielki Piknik Rodzinny !!!

Rada Rodziców SP 13 zaprasza

wszystkich Rodziców do współpracy przy organizacji Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się na terenie naszej szkoły 25 maja 2018r.

Rodziców, chętnych do pomocy,  prosimy o kontakt z przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Arletą Żygowską, tel. 781 269 369

Świetlica

W dniach 30.04, 2.05, 4.05 nie ma w szkole zajęć lekcyjnych. Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 8.00-14.00.

Sekretariat w tych dniach jest nieczynny.

Konkursu Wiedzy Biblijnej 2018

13 kwietnia – piątek okazał się, wbrew przesądom, szczęśliwym dniem dla Jakuba Mielcarza z klasy 7b, który brał udział w Finale II Edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Młody Biblista 2017/2018 z Dziejów Apostolskich. Konkurs odbył się w przepięknych wnętrzach Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zielonogórsko -Gorzowskiej w Gościkowie-Paradyżu.

Kuba zdobył 61punktów ( 95,31 %) i zajął trzecie miejsce pośród 83 uczestników. To oznacza, że uzyskał tytuł laureata. Gratulujemy!

Egzamin gimnazjalny

Przypominamy, że w dniach 18-20 kwietnia br. odbędzie się egzamin gimnazjalny klas trzecich.

Pozostałe klasy są w tych dniach zwolnione  z zajęć dydaktycznych.

Nasi „samorządowcy” w akcji „1000 drzew na minutę ” !

20180414_100000

13 uczniów reprezentujących samorząd uczniowski naszej „Trzynastki” wraz ze swoim opiekunem wzięło udział w akcji sadzenia lasu, którą 14 kwietnia zorganizowało Nadleśnictwo Przytok. W tym roku dokonaliśmy nasadzenia sosny, która miejmy nadzieję za kilkadziesiąt lat wyrośnie na okazały bór na przedmieściach naszego miasta. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że nasze imiona i nazwiska zostały umieszczone w specjalnej kapsule czasu, którą leśnicy zakopali pod pamiątkowym obeliskiem.

20180414_100607

NASI LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2017/18

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

9 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim nasi laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych, z chemii -Jacek Nawlicki i Karol Malejko oraz z matematyki- Jacek Nawlicki, zostali nagrodzeni przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy uczniom, których tytuł laureata zwalnia z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego i ich opiekunom p. Krystynie Szarowskiej, p. B. Jakubskiej i p. Ewie Radczyc.

„8 Wspaniałych” 2018 r.

5 kwietnia w ratuszu miejskim odbyło się rozstrzygnięcie XX edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”.

Laureatką została Eliza Niklas z klasy 3d, wyróżnienie otrzymały Sandra Stebnicka z 3d i Jagoda Filipowicz z klasy 3g.

Dziewczyny pracują na rzecz innych, w Klubie Małego Księcia pod kierownictwem , niezawodnego p.G. Klimka-Żołnowskiego. Gratulacje!

Uroczystość wręczenia nagród z udziałem p. prezydent Wiolety Haręźlak prowadziły nasze uczennice z klasy 2a Ania Synowiec i Zuzia Mazurek .

FOTOREPORTARZ

„Teatralni” i „Dionizoski” na scenie.

Szkolne grupy teatralne z kl.4a i 3g pod egidą Pani Alicji Kaniuki-Drozdek przedstawiły wesołą sztukę pt.”Smerfy”. Odbiorcami byli najmłodsi uczniowie z oddziału zerowego i klas pierwszych.

Oprócz dobrej zabawy można było dostrzec świetną integrację gimnazjalistek z czwartoklasistami.

Cieszy również fakt, że młodzi adepci sztuki czerpią wielką radość z teatralnych występów.

FOTOREPORTAŻ

Życzenia świąteczne.

Pomalujmy Wielkanoc, pisanki w kolory tęczy !

Tchnijmy radość w barwy wiosny w żółty, zielony, niebieski.

Rozdajmy uśmiechy, empatią twarze ubierzmy.

Niech te święta będą piękne i my wszyscy w te święta lepsi.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom życzy samorząd uczniowski.

Wesołych Świąt

wielkanoc2018