Dojazd do szkoły

Szanowni Rodzice!

Od 12 lutego br.planowana jest przebudowa ulicy Dworcowej, co będzie wiązało się z utrudnieniami i  zmianami organizacji ruchu . Prosimy wziąć pod uwagę zaistniałą sytuację  przy dojeździe do szkoły od strony tej ulicy.

Nabór 2018

Informacje o naborze do  oddziału przedszkolnego (tzw.zerówki) i klas pierwszych  na rok szkolny 2018/2019 można śledzić na stronie

!!!UWAGA!!! 3 MARCA DZIEŃ OTWARTY

W dniu 3 marca 2018 r. w godzinach 10:00 do 12:30 zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

Wielki Piknik Rodzinny !!!

Rada Rodziców SP 13 zaprasza

wszystkich Rodziców do współpracy przy organizacji Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się na terenie naszej szkoły 25 maja 2018r.

Rodziców, chętnych do pomocy,  prosimy o kontakt z przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Arletą Żygowską, tel. 781 269 369

W czasie ferii zimowych (12.02-23.02) sekretariat czynny w godz. 8.00-14.00.

BAL KARNAWAŁOWY 2018

We wtorek  6 lutego w naszej szkole odbył się dla klas 0, 1a, 1b oraz 4a bal karnawałowy.

KRÓTKA FOTORELACJA

część 2-ga na facebooku

Wielkie podziękowania !

Samorząd uczniowski dziękuje wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i Wam koleżanki i koledzy za wielki entuzjazm, zaangażowanie i wspaniałą zabawę podczas realizacji zbiórki pieniędzy na rzecz 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z największą radością informujemy, że skarbonka nr 155 przypisana do naszej szkoły zawierała aż 1518 złotych 32 grosze !!! Niech dobro zawsze wraca do Was !

wośp

Próbny egzamin gimnazjalny klas trzecich

Próbny egzamin gimnazjalny klas trzecich organizowany jest w dniach: 30 stycznia- cz. humanistyczna, 31 stycznia- część matematyczno-przyrodnicza, 1 lutego – część językowa. Klasy trzecie po egzaminie idą do domu.

Klasy: czwarte, siódme i drugie gimnazjalne, o ile nie mają wyjść z wychowawcą, mają lekcje wg zwykłego  planu, we wtorek i środę od  piątej godziny lekcyjnej (11.45), w czwartek od czwartej godziny lekcyjnej (10.45).

Zajęcia klas pierwszych i oddziału przedszkolnego odbywają się w tych dniach bez zmian.

Szkolna Liga Ortograficzna

Podsumowanie wyników Szkolnej Ligi Ortograficznej-dyktando nr 2

Najlepszy wynik szkoły zdobyła klasa 3h – średnia błędów 3,0

Ponownie z klas siódmych najlepiej wypadła klasa 7a – średnia błędów 5,0

W klasach drugich zwyciężyła po raz drugi klasa 2g – średnia błędów 5,1

Uczniowie, którzy nie popełnili w dyktandzie żadnego błędu : Karolina Sadowska – 7a, Kinga Stasiak – 7a, Jakub Mielcarz – 7b, Małgorzata Dębowa -2e, Kornelia Szydło – 3e.
Gratulujemy najlepszym i życzymy powodzenia wszystkim uczniom, biorącym udział w naszej lidze.
Następne spotkanie w lutym ( jeszcze przed feriami ).

Zebrania z Rodzicami

01.02.2018r.