Bezpłatne treningi karate dla gimnazjalistów!

Rusza IV edycja ogólnopolskiego programu “Kumulacja Aktywności” w Zielonej Górze. Hart ducha, dyscyplina i umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji – tego wszystkiego będzie mogła nauczyć się młodzież, która weźmie udział w bezpłatnych treningach karate tradycyjnego organizowane na terenie Zielonej Góry karate prowadzi sensei Dariusz Hejduk (3 Dan) – Klub Karate NIDAN.

Na zajęcia może przyjść każdy uczeń szkoły gimnazjalnej oraz 6 klasy szkoły podstawowej. Dwadzieścia osób, które zostaną zakwalifikowane do programu otrzymają niezbędny do zajęć sprzęt oraz odpowiednie strój do ćwiczeń karate. Zajęcia odbywają się w okresie od września do kwietnia. Podczas ich trwania, uczniowie uczą się podstawowych technik karate, samoobrony oraz elementów szermierczych. W tym roku dodatkowo wszyscy uczestnicy programu będą mogli skorzystać z zorganizowanych zajęć fitness w klubie FunFit2 przy ul. Sulechowskie (CRS).

Zapraszamy wszystkich chętnych gimnazjalistów na bezpłatne treningi karate. Pierwsze zajęcia już 16 września o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 6 przy ul. Chopina 18A.

Zapisy także pod numerem telefonu 693 443 865