Nasz akces do Budżetu Obywatelskiego Zielonej Góry 2017

Drodzy nauczyciele, rodzice i uczniowie naszego gimnazjum.

Po uzgodnieniu z Dyrekcją Rada Samorządu Uczniowskiego pragnie zwrócić się z apelem do środowiska naszej szkoły, a więc uczniów, nauczycieli i rodziców o wyrażenie poparcia dla zadania umieszczonego na liście pod nr 2.32  „Mądrzy Seniorzy i Dobra Młodzież – budowa pierwszego w mieście Domu Wielopokoleniowego dla osób starszych i młodzieży przy ulicy. Władysława IV”.
Kształtowanie postaw obywatelskich, uczenie zasad demokracji i wreszcie wsparcie dla ośrodka DOM-u, z którym nasza szkoła stale współpracuje, to cele nadrzędne, jakie przyświecają nam w tej akcji. O tego roku w głosowaniu może brać udział młodzież od 13 roku życia, a więc jest to dla Was, uczniowie, pierwsza lekcja wychowania obywatelskiego, którą możecie odrobić, biorąc udział w tej akcji.  Głosowanie trwa do 16 grudnia. Szczegółowe informacje u opiekunów samorządu.