Zagrajmy w 25 Finale WOŚP !

LOGO WOŚPDrodzy nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie !

Zbliża się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z tradycją, która sięga początków naszego gimnazjum chcemy w dniach 16.01 – 18.01. „zagrać” w naszej szkole na rzecz tegorocznego finału. W związku z tym chcemy zaapelować do Was o przyłączenie się do zbiórki różnego rodzaju fantów np. maskotki-pluszaki, książki tradycyjne lub e-booki,  płyty z muzyką, filmami lub grami komputerowymi (tylko z oryginalnym opakowaniem!) itp. drobiazgi. Wszystkie podarowane przedmioty staną się nagrodami na loterii fantowej, która odbędzie się 17 stycznia. Drugim wyzwaniem jest dla nas kiermasz sałatek (warzywnych i owocowych) w poniedziałek 16 stycznia oraz kiermasz ciast 18 stycznia na które już dziś serdecznie zapraszamy! Całkowity dochód z loterii i kiermaszu kulinarnego wpłacamy na konto 25 Finału WOŚP !
NIECH DOBRO WRACA DO NAS!
 Opiekunowie samorządu
Marta Roesler i Ryszard Lisowski