jak osiągnąć sukces?

W ramach spotkań z ludźmi sukcesu dnia 24.01.2017r. w świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie naszej młodzieży z absolwentem naszej szkoły – adwokatem Radosławem Jasińskim.

Hania z klasy IIIa tak podsumowała ten czas.
Podczas spotkania usłyszeliśmy jak ważna jest motywacja w dążeniu do celu oraz jak odkryć zawód do którego jesteśmy stworzeni. Nasz gość przekazał nam kilka cennych rad, które zapisaliśmy, aby i inni mogli z nich skorzystać:

• „Wybierzcie sobie taki zawód, który będzie wam sprawiał radość”
  • „Im szybciej zaczniecie do tego podchodzić poważnie tym lepiej”
  • „Aby zdobywać pieniądze trzeba być dobrym w tym co się robi”
  • „Nie trzeba być dobrym ze wszystkiego”
  • „Warto już dzisiaj zastanawiać się co chcecie robić w przyszłości”
  • „Jeżeli sami z siebie dużo nie dacie to nie sprawdzicie się nigdy w czym jesteście dobrzy”
  • „Wybierając szkołę ponadgimnazjalną nie kierujcie się tym co wybierają koleżanki i koledzy – zastanówcie się sami czego oczekujecie”
  • „Jeżeli chcecie coś osiągnąć to musicie prawidłowo wykonywać swoją pracę”
  • „W życiu są sukcesy i porażki”
  • „Jak pojawiają się problemy to musicie znaleźć w sobie spokój, aby sobie z nimi poradzić”

Dziękujemy panu Radkowi za cenną lekcję. Oby więcej takich spotkań!