podsumowanie konkursów

W dniu 6 kwietnia br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów naszego województwa organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Pani Ewa Rawa – Lubuski Kurator Oświaty, Pan Robert Paluch – Wicewojewoda Lubuski, Pan Dariusz Wróblewski – Starosta Zielonogórski, Pan Ignacy Odważny – Burmistrz Sulechowa oraz Pan Jerzy Kaliszan – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Nasi Laureaci i ich opiekunowie odebrali pamiątkowe nagrody i dyplomy. Gratulujemy! I przypominamy: Michał Radczyc to laureat Przedmiotowego Konkursu z Matematyki oraz Przedmiotowego Konkursu z Chemii, Dawid Ociepa, Krzyś Kasperski i Maja Snopek to laureaci Przedmiotowego Konkursu z Chemii, a Daria Piotrowska to laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego:)