Kadra
Dyrekcja szkoły
- mgr Agnieszka Łyszkiewicz – p.o. dyrektora, język polski
- mgr Anna Czyżniewska – wicedyrektor, historia
Zespół edukacji humanistycznej
- mgr Alicja Kaniuka – Drozdek – język polski
- mgr Alicja Kołaszewska – język polski
- mgr Beata Miładowska – język polski
- mgr Małgorzata Morawska – Borysewicz – język polski
- mgr Marta Roesler – język polski
- mgr Agnieszka Weimann – język polski
- mgr Kamila Bogusz – historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Joanna Nowak – Wojewódzka – historia, wiedza o społeczeństwie
- mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski – religia
- dr Pauola Grzeszczuk -religia
- mgr Julia Mroczkowska – Budziszewska – plastyka
Zespół matematyczno-przyrodniczy
- mgr Ryszard Jurewicz – informatyka, technika
- mgr Dawid Przyślak – informatyka
- mgr Elżbieta Tront – informatyka, plastyka
- mgr Katarzyna Brzezińska – matematyka
- mgr Dorota Klorek – matematyka
- mgr Aldona Kisielewska – matematyka
- mgr Elżbieta Minzger – matematyka
- mgr Ewa Radczyc – matematyka
- mgr inż Barbara Jakubska – chemia
- mgr Krystyna Szarowska – chemia
- mgr Renata Krysiak – fizyka
- mgr Katarzyna Apenit – Wojciechowicz – biologia
- mgr Ryszard Lisowski – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Krzysztof Woźniak – geografia
- dr Łukasz Rutkowski -fizyka
Zespół nowożytnych języków obcych
- mgr Anna Matusewicz – Zarzeczna – język niemiecki
- mgr Izabela Rożek – język niemiecki
- mgr Barbara Stoma – Mirzwińska – język niemiecki
- mgr Agnieszka Węgrzyn – język niemiecki
- mgr Andrzej Kęsik – język angielski
- mgr Joanna Marciniak – język angielski
- mgr Małgorzata Miliczenko – język angielski
- mgr Agnieszka Skrzypczak – język angielski
- mgr Inez Kele – Pogoda – język francuski
Zespół d/s sportu i rekreacji
- mgr Wioletta Dudziak – wychowanie fizyczne
- mgr Michał Kasperowicz – wychowanie fizyczne
- mgr Agnieszka Mogilnicka – wychowanie fizyczne
- mgr Paweł Lepa – wychowanie fizyczne
- mgr Ewa Oraczewska – wychowanie fizyczne
Pedagog
- mgr Iwona Dec
- mgr Joanna Jasińska
Psycholog
- mgr Dorota Jurek – Krupowies
Zespół wychowawczy
- mgr Iwona Dec – pedagog szkolny
- mgr Joanna Jasińska – pedagog szkolny
- mgr Dorota Jurek – Krupowies – psycholog
- mgr Dorota Łukaszczyk – Skafiriak – nauczyciel w świetlicy
- mgr Mariola Roćko – Żabicka – nauczyciel w świetlicy
- mgr Kamila Jagiełowicz – nauczyciel w świetlicy
Pielęgniarka
- Barbara Kosowicz
Świetlica/Galeria Nova
- mgr Dorota Łukaszczyk – Skafiriak
- mgr Mariola Roćko – Żabicka
- mgr Kamila Jagiełowicz
- mgr Agnieszka Ciszak
- mgr Wanda Wrześniewska
- mgr Sandra Grześkiewicz
Biblioteka
- mgr Małgorzata Bobrowicz
- mgr Marzena Żurowska
Rzecznik praw ucznia
- mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski
Sekretariat
- Danuta Łońska