2015/2016
FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA | KONKURS | OPIEKUN |
Paweł Bejenka Krzysztof Kasperski Dawid Ociepa Michał Radczyc |
historyczny | mgr Anna Czyżniewska |
Daniel Okołowicz Michał Radczyc |
matematyczny | mgr Katarzyna Brzezińska |
Dawid Ociepa | geograficzny | mgr Ryszard Lisowski |
Hanna Kubak Joanna Nawlicka |
polonistyczny | mgr Małgorzata Morawska- Borysewicz |
Michał Damecki Tomasz Dudek Michał Gwara Krzysztof Kasperski Marcin Maciupa Daniel Okołowicz Michał Radczyc Wiktoria Sawicka |
chemiczny | mgr Barbara Jakubska mgr Krystyna Szarowska |
Krzysztof Kasperski Michał Radczyc |
Fizyczny- Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki- SNAFI | mgr Renata Krysiak |
LAUREACI, FINALIŚCI, UCZESTNICY KONKURSÓW
Imię i nazwisko ucznia | Konkurs | Miejsce | Ranga | Opiekun | |
Anna Gauza Kinga Tajchert |
Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” | laureatki wyróżnienia | rejonowy wojewódzki | mgr Małgorzata Morawska- Borysewicz | |
Magdalena Dycha | finalistka | rejonowy | |||
Magdalena Dycha Adrianna Kozłowska |
XVIII Ogólnopolski Konkurs Geologiczny „Nasza Ziemia” | wyróżnienie | finał regionalny | mgr Ryszard Lisowski | |
Klasa 3g | Międzynarodowy Konkurs Matematyczny” Matematyka bez granic” | III m-ce | Region lubusko- zachodniopomorski | mgr Dorota Klorek | |
Klasa 2a | V m-ce | mgr Katarzyna Brzezińska | |||
Anna Szymaniuk Sławomir Szterlik | Konkurs o ruchu Drogowym | II m-ce | rejonowy | mgr Sławomir Grusza | |
Weronika Ratajczak | Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów | finalistka | mgr Zbigniew Zarzeczny | ||
Wiktoria Sawicka Michał Damecki Maciej Kłucjasz |
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” | wyróżnienia | wojewódzki | mgr Barbara Jakubska | |
Weronika Ratajczak | Między-gimnazjalny Konkurs Kaligraficzny | wyróżnienie | rejonowy | mgr Alicja Kaniuka- Drozdek | |
Jan Gębicki | Między-gimnazjalny Konkurs” Kultura Krajów Anglojęzycznych” | II m-ce | rejonowy | mgr Ewa Muszyńska | |
Klaudia Muniak | Szkolny Konkurs Recytatorski | III m- ce | szkolny | mgr Alicja Kaniuka- Drozdek | |
Witold Grzesiak | Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne „Pokot” | wyróżnienie | wojewódzki | ||
Klaudia Literska | IV Między-gimnazjalny Turniej Dry w „Uno”o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Ekologicznych | II m- ce | rejonowy | ||
Michał Radczyc | Turniej Mistrzów KMM „Pitagoras”(kl. drugie) | I m-ce | miejski | mgr Katarzyna Brzezińska
mgr Ewa Radczyc |
|
Krzysztof Kasperski | III m-ce | ||||
Zespół Uczniów „Rozeta” | (kl. pierwsze) | I m-ce | |||
Jacek Nawlicki | I m-ce | ||||
Zespół Uczniów „Pascal” | II m-ce | ||||
Olga Chłopek Marcin Maciupa Michał Krzyniak Konstanty Pless |
Konkurs Ekologiczny „Czyste Środowisko” | nagrody wyróżnienia | miejski | mgr Katarzyna Apenit-Wojciechowicz | |
Krzysztof Kasperski | Stypendium Prezydenta Miasta dla najlepszego ucznia w szkole | ||||
Krzysztof Kasperski Michał Radczyc |
„Kangur Matematyczny” | wynik bardzo dobry wyróżnienie | ogólnopolski | mgr Katarzyna Brzezińska | |
Hanna Pidek | Konkurs „Dzieło czyli sztuka spędzania czasu” | III m-ce | wojewódzki | ||
Chór Szkolny „Bel Canto” | I Zielonogórski Przegląd Chórów Dziecięcych i Młodzieżowych |
I m-ce | miejski | mgr Bożena Wesołowska | |