WYNIKI SPORTOWE 2012/2013
WYNIKI 2012/2013
Indywidualne Mistrzostwa Miasta w LA
Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Miasta w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalny
galeria foto z Mistrzostw-kliknij
Klasyfikacja końcowa – chłopcy
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 4 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 2 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 8 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 9 – 5 pkt.
Klasyfikacja końcowa – dziewczęta
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 8 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 2 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 3 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 9 – 5 pkt.
9. Gimnazjum nr 10 – 4 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Uczniowie Gimnazjum nr 6
którzy uplasowali się na miejscach 1-4 w w/w Mistrzostwach LA
(niektórzy otrzymali kwalifikację do Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Słubicach i Zielonej Górze)
– GRATULUJEMY!
200 m chłopcy ’97 – 2 miejsce – Wikliński Krzysztof wynik – 25,88
400 m chłopcy ’97 – 2 m – Wikliński Krzysztof awans LOM wynik -57,75
600 m chłopcy ’98-’99 -4 m – Zewar Hubert awans LOM wynik – 1:46,12
1000 m chłopcy ’98-’99 – 4m – Walerys Korneliusz awans LOM wynik - 3:18,81
110 m ppł chłopcy ’98-’99 – 4m – Możdżeń Bartek awans LOM wynik – 23,24
Rzut oszczepem 700g – 3m – Szałucki Damian wynik - 24,56
Rzut oszczepem 600g – 1m – Szandrowski Dawid awans LOM wynik – 34,90
Pchnięcie kulą 5 kg – 2m – Przychodzki Krzysztof awans LOM wynik – 9,94
100 m dziewczęta ’97 – 1m – Radczyc Agnieszka awans LOM wynik - 14,66
200 m dziewczat ’97 – 2m - Radczyc Agnieszka awans LOM wynik - 30,70
300 m dziewcząt ’98-’99 – 3m – Patelak Angelika awans LOM wynik -48,74
800 m dziewczęta ’97 – 3m – Juszczak Klaudia wynik -3:13,22
1000 m dziewczęta ’98-’99 – 3m – Jarowicz Milena awans LOM wynik -3:57,20
100 m ppł dziewczęta – 4m – Senderek Jagoda awans LOM wynik -20,54
100 m ppł dziewczęta – 5m – Nowak Iza awans LOM wynik -20,54
Skok w dal dziewczęta ’97 – 2m – Plotała Julia awans LOM wynik - 4,40
Skok w dal dziewczęta -1m – Patelak Angelika awans LOM wynik -4,40
Skok w dal dziewczęta -2m – Maciejewska Sylwia awans LOM wynik -4,31
Skok w dal dziewczęta -4m – Nowak Iza awans LOM wynik – 4,07
Skok wzwyż dziewczęta – 2m – Senderek Jagoda awans LOM wynik – 138
Skok wzwyż dziewczęta – 4m – Maciejewska Sylwia awans LOM wynik – 135
Rzut oszczepem 500g – 2m – Szulc Klaudia wynik – 19,51
Rzut oszczepem 500g – 3m -Medwediuk Barbara awans LOM wynik -18,81
Pchnięcie kulą 3 kg -1m – Witkowska Dominika – awans LOM wynik – 9,40
Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt -2 miejsce – wynik – 56,40
—————————————————————————————————————————
Finał Koszykówki chłopców
Wyniki finału Koszykówki chłopców Szkół Gimnazjalnych
Wyniki meczów finałowych:
Gim 6 – Gim 7 22:59
Gim 1 – Gim 4 22:26
Gim 6 – Gim 1 10:79
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 – 15 pkt. opiekun Artur Cielma
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt. opiekun Mariusz Małachowski
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt. opiekun Przemysław Stępniewski
4. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 2 – 8 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 10 – 8 pkt.
7. Gimnazjum nr 3 – 6 pkt.
REPREZENTACJA:
GRACJAN STEFAŃSKI
KAMIL NAWROCKI
ADRIAN MACIEJEWSKI
DAMIAN RADKOWSKI
CYPRIAN CZAPLA
DAWID ŁOKIETEK
DAWID SZANDROWSKI
FILIP WITEK
ADAM
URBANIAK
MACIEJ WADEJSZA
DAMAN OLESZEK
ADRIAN CHOCIANOWSKI
Opiekun reprezentacji:
Przemysław Łagoś
—————————————————————————————————————————
Koszykówka dziewcząt – Finał
Wyniki meczów finałowych Koszykówki dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
Wyniki meczów – I seria spotkań
Gim 6 – Gim 4 42:20
Gim 1 – Gim 10 28:6
Gim 6 – Gim 10 35:9
Mecze II serii odbędą się w kolejności:
Gim 1 – Gim 4
Gim 4 – Gim 10
Gim 6 – Gim 1
Wyniki meczów – II seria spotkań
Gim 6 – Gim 4 20:19
Gim 4 – Gim 10 27:2
Gim 1 – Gim 4 27:12
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 6 – 15 pkt. opiekun: Alicja Marczak
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt. opiekun: Robert Sztejna
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt. opiekun: Przemysław Brodzik
4. Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 2 – 8 pkt.
AWANS DO FINAŁU REJONOWEGO !
REPREZENTACJA:
Kurzak Katarzyna
Brzeczka Karolina
Ajszpur Fatima
Płotała Julia
Plawgo Daria
Kobryń Justyna
Durlej Angelika
Zarzecka Monika
Wojcieszko Zuzanna
Koźlarek Sandra
Kruk Karolina
Klaudia Szulc
Opiekun reprezentacji:
Alicja Marczak
.
FINAŁ REJONOWY:
II MIEJSCE
PRZYLEP 15/03/2013
.
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI:
IV MIEJSCE
.
WSCHOWA 18/03/2013
—————————————————————————————————————————
Piłka ręczna dziewcząt – Finał
Wyniki turnieju finałowego w Piłce ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 2 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 10 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 15. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
6. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
REPREZENTACJA:
PAWEŁCZAK EWA
JAROSZ MILENA
KOŁACZKIEWICZ PAULINA
SALEJKO ROKSANA
GOŁĘBIEWSKA OLA
PRZYGODZKA KAROLINA
TOMKIEWICZ ADA
KYCIA HANIA
WIECZOREK MONIKKA
WESOŁOWSKA PAULINA
WŁATYKA DOMINIKA
STARCZEWSKA KLAUDIA
AJSZPUR FATIMA
JANOWICZ EMILIA
Opiekun reprezentacji:
Zofia Konopacka
—————————————————————————————————————————
Wyniki Piłki Ręcznej chłopców
Wyniki końcowe rozgrywek w Piłce Ręcznej chłopców Szkół Gimnazjalnych
klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 2 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 7 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 10 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 6 – 7 pkt.
Reprezentacja:
KUBA AST
PIOTR POLOWCZYK
PIOTR JANOWIAK
KRZYSZTOF WIKLIŃSKI
MATEUSZ AUGUSTOWSKI
MACIEJ MAZURO
DAWID GROBERSKI
PATRYK MACKIEWICZ
ŁUKASZ SZCZEPAŃSKI
MATEUSZ SZCZEPANIK
KAMIL GRECZYŁO
GRACJAN STEFAŃSKI
KACPER KACZMAREK
Opiekun reprezentacji:
Zofia Konopacka
—————————————————————————————————————————
Unihokej chłopców – Finał
Wyniki turnieju finałowego Unihokeja chłopców Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 6 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
7-8. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
7-8. Gimnazjum nr 9 – 6 pkt.
AWANS DO FINAŁU REJONOWEGO !
Reprezentacja:
NAWROCKI KAMIL
DUNAJ WOJCIECH
NOWAK PIOTR
MILEWSKI DANIEL
WADEJSZA MACIEJ
STEFAŃSKI GRACJAN
DEC PAWEŁ
TAMUL KACPER
PAWLAK KRZYSZTOF
ZAWIEJA MIKOŁAJ
SERAFINOWICZ ADRIAN
BATKOWSKI SZYMON
BEZANIUK JAKUB
KENDRA MICHAŁ
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
.
FINAŁ REJONOWY:
II MIEJSCE
BABIMOST 12/02/2013
AWANS DO PÓŁFINAŁU
WOJEWÓDZKIEGO !!!
BABIMOST 26/03/2013
—————————————————————————————————————————
Piłka siatkowa chłopców – Finał
18 grudnia rozgrywki siatkarskie zakończyli chłopcy z zielonogórskich gimnazjów.
W turnieju finałowym, który tradycyjnie odbył się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego najlepiej dysponowana była reprezentacja Gimnazjum nr 7 prowadzona przez Marcina Czajkę, która w finale pokonała drużynę Michała Kasperowicza czyli Gimnazjum nr 6.
Brązowy medal przypadł w udziale podopiecznym Roberta Sztejny z Gimnazjum nr 1, którzy okazali się lepsi od zespołu Gimnazjum nr 3 Mieczysławy Idzikowskiej.
Wyniki meczów
Półfinał
Gim 7 – Gim 3 2 : 0 (-20, -10)
Gim 6 – Gim 1 2 : 0 (-16, -22)
mecz o 3
Gim 1 – Gim 3 2 : 0 (-15, -19)
Finał
Gim 7 – Gim 6 2 : 1 (-25, 13, -6)
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 7 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 13 pkt.
3. Gimnazjum nr 1 – 11 pkt.
4. Gimnazjum nr 3 – 10 pkt.
5. Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
AWANS DO FINAŁU REJONOWEGO !
REPREZENTACJA:
MACIEJ CZUBIŃSKI
KAMIL MOROZ
MAREK DROZDEK
FILIP GÓRA
ŁUKASZ MACIOS
MICHAŁ SZPAKOWSKI
ŁUKASZ JANKOWSKI
MARCEL WOJEWODA
BARTOSZ GRABSKI
SZYMON WOŹNIAK
Opiekun reprezentacji:
Michał Kasperowicz
.
FINAŁ REJONOWY:
III MIEJSCE
Sulechów 05/03/2013
—————————————————————————————————————————
TENIS STOŁOWY
Wyniki turnieju Tenisa stołowego Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1. Gimnazjum nr 6 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 2 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 9 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 10 – 6 pkt.
AWANS DZ. DO FINAŁU REJONOWEGO !
Klasyfikacja końcowa chłopców
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 7 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 2 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 9 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 8 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 10 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 6 – 5 pkt.
Reprezentacja:
Grupa Oliwia 3f
Patelak Angelika 1e
Hieć Anna 2e
Czubiński Maciej 3e
Baranowski Mateusz 3d
Ast Jakub 3d
Opiekun reprezentacji:
Ewa Oraczewska-Krowiak
FINAŁ REJONOWY:
V MIEJSCE
Krosno Odrzańskie 13/03/2013
—————————————————————————————————————————
PIŁKA SIATKOWA dziewcząt
Wyniki Finału Gimnazjalnej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
W dniu 18 grudnia 2012 roku w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się finałowy turniej Gimnazjalnej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt, wchodzącej w skład Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, których organizatorem był zielonogórski MOSiR i Klub Uczelniany AZS.
W turnieju o złoto wzięły udział 4 najlepsze reprezentacje zielonogórskich gimnazjów.
Oto jak przedstawiały się poszczególne mecze:
Gim 4 – Gim 6 (4) 2:0 (25:7, 25:10)
Gim 10 – Gim 7 (3) 1:2 (23:25, 25:21, 14:16)
Zwycięzcy powyższych meczy grali o miejsca 1-2, natomiast przegrani o miejsca 3-4.
(mecz o miejsce 1-2) Gim 4 – Gim 7 2:0 (25:13, 25:19)
(mecz o miejsce 3-4) Gim 6 – Gim 10 2:0 (25:21, 25:13)
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 7 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 6 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 1 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 3 – 7 pkt.
7. Gimnazjum Katolickie – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 2 – 5 pkt.
Reprezentacja:
IGA KUFEL
FATIMA AJSZPUR
ZUZANNA DOLECKA
AGATA LISIEWICZ
WIKTORIA SZULC
PAULINA SITEK
OLIWIA KRUPA
DOMINIKA WITKOWSKA
KLAUDIA BELUSZ
MARTA WĘGRZYN
DOMINIKA SZYLDEROWICZ
ANETA SENDEREK
DIANA …
Opiekun reprezentacji:
Michał Kasperowicz
—————————————————————————————————————————
UNIHOKEJ dziewcząt
Wyniki turnieju finałowego Unihokeja dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 6 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 10 – 8 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt..
AWANS DO FINAŁU REJONOWEGO !
Reprezentacja:
JUSZCZAK KLAUDIA
GOŁĄBEK AGATA
DEC BARBARA
PAWEŁCZAK EWA
MEDWEDIUK BARBARA
DURLEJ ANGELIKA
DWORCZAK KLAUDIA
ŁABĘDA KINGA
SWACHA PAULINA
ROPICKA AURELIA
PIWOŃSKA PATRYCJA
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
FINAŁ REJONOWY:
V MIEJSCE
BABIMOST 19/02/2013
—————————————————————————————————————————
SZACHY
Wyniki turnieju szachowego Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 2 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 9 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 7 – 7 pkt.
Reprezentacja:
Magdalena Kukułka
Michał Ferenc
Bartosz Fliegier
Kamil Gryczyło
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
—————————————————————————————————————————
BADMINTON chłopców
Wyniki turnieju Badmintona chłopców Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 10 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 9 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 3 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 8 – 5 pkt.
9. Gimnazjum nr 4 – 4 pkt.
Reprezentacja:
Maciej Czubiński 3e, Kamil Moroz 3e
Opiekun reprezentacji:
Maria Zawieja
—————————————————————————————————————————
BADMINTON dziewcząt
Wyniki Drużynowych Mistrzostw Miasta w Badmintonie dziewcząt 2012 r. – Szkoły Gimnazjalne
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 2 - 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 9 - 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 - 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 1 - 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 4 - 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 10 - 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 6 - 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 3 - 5 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Maria Zawieja
—————————————————————————————————————————
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
Reprezentacja Gimnazjum nr 6 zajęła następujące miejsca w Mistrzostwach Miasta:
Indywidualnie:
Krzysztof Wikliński – II miejsce
Drużynowo:
Gimnazja dziewczęta 1. Gim 1 41 pkt. 15 pkt. 2. Gim 10 36 pkt. 12 pkt. 3. Gim 4 29 pkt. 10 pkt. 4. Gim 7 27 pkt. 9 pkt. 5. Gim 6 18 pkt. 8 pkt. 6. Gim 8 16 pkt. 7 pkt. 7. Gim 2 15 pkt. 6 pkt. 8. Gim 3 12 pkt. 5 pkt. 9. Gim 9 10 pkt. 4 pkt. 10. 8 pkt. 3 pkt.
Gimnazja chłopcy 1. Gim 1 29 pkt. 15 pkt. 2. Gim 2 28 pkt. 12 pkt. 2. Gim 4 28 pkt. 12 pkt. 2. Gim 6 28 pkt. 12 pkt. 5. Gim 10 24 pkt. 8 pkt. 6. Gim 8 22 pkt. 7 pkt. 7. Gim 9 21 pkt. 6 pkt. 8. Gim 3 18 pkt. 5 pkt. 9. Gim 7 13 pkt. 4 pkt. 10. 4 pkt. 3 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Pchnięcie kulą 3 kg