Wyniki sportowe 2011/2012
-
Tenis stołowy
Reprezentacja Gimnazjum nr 6 zajęła
- I miejsce w mistrzostwach miasta
- V miejsce w województwie lubuskim
Skład reprezentacji:
- Filip Markiewicz
- Kamil Kulczycki
Opiekun reprezentacji:
- Ewa Oraczewska-Krowiak
-
Piłka nożna – „Euro-gim 2012”
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- II miejsce w grupie A w mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Paweł Lepa
Wyniki meczów:
- Gim 6 – Gim 3 8:0
- Gim 3 – Gim 1 1:4
- Gim 1 – Gim 6 4:1
Tabela:
- Gimnazjum nr 1 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 0 pkt.
-
Sztafetowe biegi przełajowe
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła w mistrzostwach miasta:
- dziewczęta – IV miejsce
- chłopcy – V miejsce
Opiekunki reprezentacji:
- Alicja Marczak
- Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Wyniki sztafetowych biegów przełajowych
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Gimnazjum nr 1 – 10 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 7 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 1 pkt.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Gimnazjum nr 1 – 11 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 8 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 9 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 1 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 0 pkt.
-
Unihokej chłopców
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- II miejsce w mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Wioletta Dudziak
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 1 pkt.
-
Unihokej dziewcząt
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- I miejsce w mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Wioletta Dudziak
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Gimnazjum nr 6 – 10 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 7 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 1 pkt.
-
Piłka ręczna dziewcząt
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- V miejsce w mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Zofia Konopacka
-
Piłka koszykowa dziewcząt
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- II miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Alicja Marczak
Skład reprezentacji:
- Kołaczkiewicz Paula
- Płotała Julia
- Ajszpur Fatamina
- Kurzak Katarzyna
- Kowalewska Anna
- Tomkielska Ada
- Brzecka Karolina
- Wlizło Natalia
- Kułyk Aleksandra
- Salejko Roksana
Klasyfikacja końcowa:
- Gimnazjum nr 1 – 9 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 9 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 1 pkt.
-
Piłka koszykowa chłopców
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- V miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Przemysław Łagoś
-
Piłka siatkowa chłopców
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- I miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Michał Kasperowicz
Skład reprezentacji:
- Paweł Szemiot
- Filip Markiewicz
- Kamil Kulczycki
- Sebastian Najderek
- Kamil Kapusta
- Michał Greczyło
- i inni
Wyniki:
Półfinał:
- Gim 1 – Gim 7 2:0 (-20, -12)
- Gim 6 – Gim 10 2:0 (-8, -14)
Mecz o 3. miejsce:
- Gim 7 – Gim 10 2:0 (-10, -19)
Finał
- Gim 6 – Gim 1 2:0 (-16, -20)
Klasyfikacja końcowa:
- Gimnazjum nr 6 – 8 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 1 pkt.
-
Piłka ręczna chłopców
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- V miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Zofia Konopacka
-
Piłka siatkowa dziewcząt
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- IV miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Michał Kasperowicz
-
Szachy
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- IV miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Ewa Oraczewska-Krowiak
-
Strzelectwo sportowe
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- II miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Paweł Lepa
Skład reprezentacji:
- Wikliński Krzysztof
- Mackiewicz Patryk
- Miński Maciej
- Lipiński Marcin
- Kłapouszczak Mateusz
- Drgas Kevin
- Sosnowska Katarzyna
- Medyńska Sara
- Szczepańska Karolina
- Gontarczyk Katarzyna
-
Badminton chłopców
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- VI miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Maria Zawieja
Skład reprezentacji:
- Zewar Hubert
- Czubiński Maciej
- Morchat Maciej
Klasyfikacja końcowa:
- Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 9 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 7 pkt.
- Gimnazjum nr 9 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 12 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 1 pkt.
-
Badminton dziewcząt
Reprezentacja gimnazjum nr 6 zajęła:
- VII miejsce na mistrzostwach miasta
Opiekun reprezentacji:
- Maria Zawieja
Skład reprezentacji:
- Węgrzyn Marta
- Pawełczak Ewa
Klasyfikacja końcowa:
- Gimnazjum nr 10 – 12 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
- Gimnazjum nr 9 – 7 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 6 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 5 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 4 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 3 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 2 pkt.
- Gimnazjum nr 12 – 11 pkt.
-
Indywidualne biegi przełajowe
Reprezentanci gimnazjum nr 6 zajęli następujące miejsca w mistrzostwach miasta:
- Julia Płotała – II miejsce
- Agnieszka Radczyc – IV miejsce
- Krzysztof Wikliński – X miejsce
Opiekun reprezentacji:
- Alicja Marczak
Skład reprezentacji:
Dziewczęta – 800m
- Roksana Salejko
- Joanna Ostrówka
- Natalia Karnacka
- Gracjana Muniak
- Julia Płotała
- Agnieszka Radczyc
Chłopcy – 1200m
- Robert Bedynek
- Mateusz Zajkowski
- Maciej Rogal
- Wojciech Jurkowski
- Krzysztof Wikliński
- Kamil Minakow
Wyniki końcowe
Dziewczęta:
- Gimnazjum nr 10 – 35 pkt.
- Gimnazjum nr 6 33 pkt.
- Gimnazjum nr 4 – 31 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 27 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 22 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 18 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 17 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 14 pkt.
- Gimnazjum Plastyczne – 7 pkt.
- Gimnazjum Katolickie – 7 pkt.
- Gimnazjum nr 12 (ZSS 2) – 2 pkt.
Chłopcy:
- Gimnazjum nr 4 – 41 pkt.
- Gimnazjum nr 1 – 38 pkt.
- Gimnazjum nr 2 – 36 pkt.
- Gimnazjum nr 10 – 21 pkt.
- Gimnazjum nr 6 – 21 pkt.
- Gimnazjum nr 7 – 16 pkt.
- Gimnazjum nr 8 – 14 pkt.
- Gimnazjum nr 3 – 13 pkt.
- Gimnazjum Katolickie – 11 pkt.
- Gimnazjum nr 12 (ZSS 2) – 10 pkt.
- Gimnazjum Plastyczne – 4 pkt.