Wyniki sportowe: 2013/2014
SUKCESY SPORTOWE
2013/2014
——————————————————————————————————————–
UNIHOKEJ
MISTRZOSTWA POLSKI
ELBLĄG -23.05.2014
V MIEJSCE !!!
Lp. | NAZWISKO | IMIĘ | KLASA |
1. | BAKALAREK | ŁUKASZ | 2 d |
2. | ZAWIEJA | MIKOŁAJ | 2 d |
3. | LEHMAN | WOJTEK | 3 f |
4. | NOWIŃSKI | TOMASZ | 3 d |
5. | PAWLAK | KRZYSZTOF | 2 c |
6. | SERAFINOWICZ | ADRIAN | 2 c |
7. | STEFAŃSKI | GRACJAN | 3 g |
8. | WOŚKOWIAK | WOJTEK | 1 e |
9. | DEC | PAWEŁ | 2 d |
10. | STOCHNIAŁ | GABRIEL | 1 d |
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
————————————————————————————————–
LEKKOATLETYKA
Indywidualne Mistrzostwa Miasta w LA
Zielona Góra 7.05.2014r.
.
Rocznik |
Nazwisko i imię |
Konkurencja |
wynik |
miejsce |
Uwagi |
2000 |
Stengert Julia |
100 m |
14,93 s |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Siwa Wiktoria |
200 m |
35,05 s |
5 |
|
2000 |
Tajchert Kinga |
300 m |
56,16 |
9 |
|
1999 |
Bernat Julia |
300 m |
59,45 |
11 |
|
1998 |
Fiszer Aleksandra |
400 m |
91,27 s |
8 |
|
1999 |
Bryćko Anna |
600 m |
2:12,55 s |
3 |
Awans do LOM |
2000 |
Literska Anna |
600 m |
2:31,19 s |
8 |
|
1998 |
Lisiewicz Agata |
800 m |
3:07,81 s |
5 |
|
1999 |
Brzezińska Kaja |
1000 m |
3:59,31 s |
2 |
Awans do LOM |
1998 |
Jarowicz Milena |
1500 m |
6:24,75 s |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Nowak Izabela |
100 m ppł. |
19,93 s |
3 |
Awans do LOM |
1999 |
Patelak Angelika |
100 m ppł |
17,32 s |
2 |
Awans do LOM |
1998 |
Maciejewska Sylwia |
skok w dal |
4,35 m |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Ajszpur Fatima |
skok w dal |
4,26 m |
3 |
|
1999 |
Senderek Jagoda |
skok w dal |
4,55 m |
1 |
Awans do LOM |
1999 |
Patelak Angelika |
skok w dal |
4,23 m |
2 |
Awans do LOM |
2000 |
Tajchert Kinga |
skok w dal |
3,59 m |
10 |
|
1998 |
Nowak Izabela |
trójskok |
8,11 m |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Ajszpur Fatima |
skok wzwyż |
135 cm |
2 |
Awans do LOM |
1998 |
Maciejewska Sylwia |
skok wzwyż |
130 cm |
3 |
|
1999 |
Senderek Jagoda |
skok wzwyż |
150 cm |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Medwediuk Barbara |
rzut oszczepem |
16,87 m |
2 |
|
1998 |
Janicka Karolina |
rzut oszczepem |
12,75 m |
5 |
|
1999 |
Wojtkowiak Paulina |
rzut oszczepem |
21,87 m |
1 |
Awans do LOM |
2000 |
Szczepańska Stella |
rzut dyskiem |
16,30 m |
5 |
|
2000 |
Szczepańska Stella |
pchnięcie kulą |
8,32 m |
4 |
Awans do LOM |
1999 |
Jaworska Martyna |
pchnięcie kulą |
7,82 m |
5 |
|
1999 |
Banaś Klaudia |
pchnięcie kulą |
7,15 m |
11 |
|
1998 |
sztafeta 4×100 |
59,58 s |
3 |
||
1999/00 |
Angelika Patelak,Jagoda Senderek,Daria Masłowska,Julia Stengert |
sztafeta 4×100 |
56,62 s |
1 |
Awans do LOM |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA dziewczęta :
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Ilość punktów |
I |
Gimnazjum nr 1 |
325 pkt. |
II |
Gimnazjum nr 7 |
251 pkt. |
III |
Gimnazjum nr 6 |
206 pkt |
IV |
Gimnazjum nr 4 |
103 pkt. |
V |
Gimnazjum nr 3 |
72 pkt. |
VI |
Gimnazjum nr 2 |
55 pkt. |
VII |
Gimnazjum nr 9 |
33 pkt. |
VIII |
Gimnazjum nr 8 |
22 pkt |
IX |
Gimnazjum nr 10 |
12 pkt. |
Rocznik |
Nazwisko i imię |
Konkurencja |
Wynik |
Miejsce |
Uwagi |
2000 |
Panek Jakub |
100 m |
13,93 s |
13 |
|
1998 |
Graczyk Adrian |
100 m |
12,53 s |
4 |
|
1998 |
Kusiński Adrian |
100 m |
13,02 s |
6 |
|
1998 |
Zachorski Paweł |
100 m |
14,11 s |
12 |
|
1999 |
Zawieja Mikołaj |
300 m |
44,14 |
5 |
|
1999 |
Jaworski Wojciech |
300 m |
48,30 s |
12 |
|
2000 |
Bania Jakub |
300 m |
49,88 s |
16 |
|
1998 |
Kurpisz Michał |
400 m |
62,52 s |
2 |
|
1998 |
Lechman Wojciech |
400 m |
66,14 s |
10 |
|
1998 |
Radkowski Damian |
400 m |
66,24 s |
11 |
|
2000 |
Stochmiał Gabriel |
600 m |
2:05,81 s |
11 |
|
1998 |
Moliński Miłosz |
800 m |
2:22,69 s |
3 |
|
1998 |
Zewart Hubert |
800 m |
2:37,36 s |
8 |
|
2000 |
Gębićki Jan |
1000 m |
3:22,36 s |
5 |
|
2000 |
Mokras Dawid |
1000 m |
3:25,57 s |
7 |
|
1999 |
Danieluk Patryk |
1000 m |
3:26,24 s |
8 |
|
1998 |
Walerys Korneliusz |
1500 m |
5:00,75 s |
4 |
|
1998 |
Wieruszewski Michał |
1500 m |
5:16,27 s |
6 |
|
1998 |
Krysiak Wojciech |
1500 m |
5:48,35 s |
8 |
|
1999 |
Zawieja Mikołaj |
110 m ppł. |
22,56 s |
4 |
Awans do LOM |
2000 |
Panek Jakub |
skok w dal |
4,73 m |
3 |
Awans do LOM |
1998 |
Fiedak Rafał |
skok w dal |
4,98 m |
2 |
|
1998 |
Macios Łukasz |
skok w dal |
4,53 m |
9 |
|
2000 |
Owoc Sebastian |
skok wzwyż |
135 cm |
11 |
|
1999 |
Możdżeń Bartosz |
skok wzwyż |
130 cm |
13 |
|
1998 |
Przychodzki Krzysztof |
skok wzwyż |
169 cm |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Lechman Wojciech |
skok wzwyż |
150 cm |
4 |
|
1998 |
Chocianowski Patryk |
skok wzwyż |
120 cm |
5 |
|
1999 |
Sulik Patryk |
pchnięcie kulą |
8,74 m |
7 |
|
1999 |
Garnek Hubert |
pchnięcie kulą |
6,84 m |
10 |
|
1998 |
Przychodzki Krzysztof |
pchnięcie kulą |
11,78 m |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Chmurzyński Donatan |
pchnięcie kulą |
10,78 m |
3 |
|
1998 |
Szandrowski Dawid |
rzut dyskiem |
26,93 m |
1 |
Awans do LOM |
1998 |
Chmurzyński Donatan |
rzut dyskiem |
25,62 m |
2 |
Awans do LOM |
1999 |
Jaworski Wojciech |
rzut oszczepem |
34,39 |
2 |
Awans do LOM |
1999 |
Pikus Szymon |
rzut oszczepem |
23,18 m |
6 |
|
1998 |
Szandrowski Dawid |
rzut oszczepem |
44,42 m |
1 |
Awans do LOM |
1997 |
Bednarczuk Patryk |
rzut oszczepem |
33,41 |
2/PK |
|
1998 |
Radkowski Damian |
rzut oszczepem |
30,01 m |
3 |
|
1999/00 |
Gimnazjum nr 6 |
sztafeta 4x100m |
55,73 s |
4 |
|
1998 |
Gimnazjum nr 6 |
sztafeta 4x100m |
51,50 s |
3 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCY :
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Ilość punktów |
I |
Gimnazjum nr 1 |
275 pkt. |
II |
Gimnazjum nr 7 |
227 pkt. |
III |
Gimnazjum nr 6 |
202 pkt. |
IV |
Gimnazjum nr 4 |
134 pkt. |
V |
Gimnazjum nr 3 |
83,5 pkt. |
VI |
Gimnazjum nr 9 |
78,5 pkt. |
VII |
Gimnazjum nr 2 |
56 pkt. |
VIII |
Gimnazjum nr 8 |
26 pkt. |
IX |
Gimnazjum nr 10 |
19 pkt. |
Opiekunowie reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Ewa Oraczewska
Przemysław Łagoś
——————————————————————————————————————–
UNIHOKEJ CHŁOPCY
FINAŁ WOJEWÓDZKI
III MIEJSCE
awans do Mistrzostw Polski !!!
BABIMOST 13.05.2014r.
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
——————————————————————————————————————–
UNIHOKEJ
08 marzec 2014
MISTRZOSTWA MIASTA – Wyniki turnieju finałowego w unihokeju chłopców
II MIEJSCE
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 10, – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6, – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 6, – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 1, – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 5, – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 7, – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 4, – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 9, – 5 pkt.
9. Gimnazjum nr 2, – 4 pkt.
10. Gimnazjum nr 3, – 3 pkt.
AWANS DO PÓŁFINAŁU REJONOWEGO !
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
.
PÓŁFINAŁ REJONOWY
BABIMOST 13.03.2014r.
II MIEJSCE !!!
——————————————————————————————————————–
PIŁKA RĘCZNA
27 luty 2014
Wyniki finału Piłki ręcznej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
II MIEJSCE
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 2 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 1 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Zofia Konopacka
——————————————————————————————————————–
PIŁKA KOSZYKOWA
26 luty 2014
Wyniki turnieju finałowego Koszykówki chłopców Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 4 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 6 – 8 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Przemysław Łagoś
——————————————————————————————————————–
TENIS STOŁOWY
25 luty 2014
Wyniki turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych
II MIEJSCE
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 -12 pkt.
3. Gimnazjum nr 3 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 2 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 7 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 8 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 10 – 5 pkt.
Klasyfikacja końcowa chłopców
1. Gimnazjum nr 7 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 4 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 1 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 6 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 3 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 10 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 8 – 5 pkt.
9. Gimnazjum nr 9 – 4 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Ewa Oraczewska
——————————————————————————————————————–
PIŁKA RĘCZNA
20 luty 2014
Wyniki Piłki Ręcznej chłopców Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa
1. Gimnazjum nr 2 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 6 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 10 – 7 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Zofia Konopacka
——————————————————————————————————————–
PIŁKA KOSZYKOWA
30 styczeń 2014
Wyniki turnieju finałowego w piłce koszykowej dziewcząt
II MIEJSCE
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 10 – 9 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
5-6. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
.
Opiekun reprezentacji:
Alicja Marczak
——————————————————————————————————————–
UNIHOKEJ – DZIEWCZĄT
25 styczeń 2014
MISTRZOSTWA MIASTA – Wyniki turnieju finałowego Unihokeja dziewcząt
I MIEJSCE
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 6 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 10 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 7 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 4 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 2 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 3 – 6 pkt.
AWANS DO PÓŁFINAŁU REJONOWEGO !
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
.
PÓŁFINAŁ REJONOWY
BABIMOST 06.03.2014r.
II MIEJSCE !!!
——————————————————————————————————————–
PIŁKA SIATKOWA
grudzień 2013
Gimnazjalna Liga Piłki Siatkowej – Finał 2013/2014
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum nr 7 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 1 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 3 – 8 pkt.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum nr 4 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 7 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 1 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 6 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 10 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 3 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
Opiekun reprezentacji:
MICHAŁ KASPEROWICZ
———————————————————————————————————————————————-
Badminton – Finał
grudzień 2013
Wyniki turnieju finałowego Badmintona dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum nr 7 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 6 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 4 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 10 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 1 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 3 – 6 pkt.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 3 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 6 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 10 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 8 – 5 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Maria Zawieja
——————————————————————————————————————————————————————
SZACHY
listopad 2013r.
Wyniki turnieju szachowego Szkół Gimnazjalnych
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 9 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 6 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 2 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 7 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 3 – 7 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
———————————————————————————————————————————————-
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
wrzesień 2013r.
Wyniki Indywidualnych Biegów Przełajowych – Szkoły Gimnazjalne
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum nr 10 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 7 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 9 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 6 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 2 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 3 – 5 pkt.
8. Gimnazjum nr 8 – 5 pkt.
10. Gimnazjum Plast. – 3 pkt.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum nr 4 – 15 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 – 12 pkt.
3. Gimnazjum nr 10 – 10 pkt.
4. Gimnazjum nr 9 – 9 pkt.
5. Gimnazjum nr 2 – 8 pkt.
6. Gimnazjum nr 6 – 7 pkt.
7. Gimnazjum nr 7 – 6 pkt.
8. Gimnazjum nr 3 – 5 pkt.
8. Gimnazjum nr 8 – 5 pkt.
10. Gimnazjum Plast. – 3 pkt.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Przemysław Łagoś