WYNIKI SPORTOWE: 2014/2015
——————————– aktualizacja Paweł Lepa ——————————–
————————————————————————————————————
piłka siatkowa, koszykówka, tenis stołowy, szachy, piłka ręczna, piłka nożna, unihokej, badminton, lekkoatletyka,
SUKCESY SPORTOWE
2014/2015
————————————————————————————————-
KLASYFIKACJA ZA ROK 2014/2015
GIMNAZJUM NR 6
II MIEJSCE W ZIELONEJ GÓRZE !!!
————————————————————————————————-
PIŁKA NOŻNA
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE – chłopcy
maj 2015r.
Opiekun reprezentacji:
Paweł Lepa
————————————————————————————————-
LEKKOATLETYKA
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MIASTA W LA
FINAŁ MIASTA
II MIEJSCE – chłopcy
II MIEJSCE – dziewczęta
12 maj 2015r.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa/ Zofia Konopacka
Ewa Oraczewska/ Przemysław Łagoś
————————————————————————————————-
LEKKOATLETYKA
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE – chłopcy
III MIEJSCE – dziewczęta
14 kwiecień 2015r.
Opiekun reprezentacji:
Przemysław Łagoś
Michał Kasperowicz
————————————————————————————————-
TENIS STOŁOWY
FINAŁ MIASTA
II MIEJSCE – chłopcy
III MIEJSCE – dziewczęta
19 marzec 2015r.
Opiekun reprezentacji:
Ewa Oraczewska
————————————————————————————————-
KOSZYKÓWKA
FINAŁ MIASTA
II MIEJSCE
12 marzec 2015r.
Opiekun reprezentacji:
Alicja Marczak
————————————————————————————————-
SZACHY
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE
21 styczeń 2015r.
1. Oskar Stefański 3e
2. Damian Opulski 2f
3. Igor Miczyński 1a
4. Monika Szterlik 1a
5. Sławomir Szterlik 2f
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
————————————————————————————————-
PIŁKA SIATKOWA – CHŁOPCY
AWANS DO ETAPU REJONOWEGO !!!
FINAŁ MIASTA
I MIEJSCE
16 grudzień 2014r.
Opiekun reprezentacji:
Michał Kasperowicz
————————————————————————————————-
UNIHOKEJ – dziewczyny
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE
10 grudzień 2014r.
1. | BUCZYNIAK | JULIA |
2. | CHUDZIŃSKA | ALICJA |
3. | KUŁAGA | KAJA |
4. | LESZKO | WIKTORIA |
5. | LUDKIEWICZ | KAROLINA |
6. | PARAFIŃSKA | KINGA |
7. | SIKORSKA | SARA |
8. | BAGROWSKA | BEATA |
9. | LIPIŃSKA | AGATA |
10. | SIERADZAN | OLIWIA |
11. | MRÓZ | DOMINIKA |
12. | STENGERT | JULIA |
13. | ROSZAK | MAJA |
14. | ZIELONKA | AGNIESZKA |
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
————————————————————————————————-
UNIHOKEJ – chłopcy – AWANS DO ETAPU REJONOWEGO !!!
FINAŁ MIASTA
I MIEJSCE
06 grudzień 2014r.
1. | BAKALAREK | ŁUKASZ |
2. | ZAWIEJA | MIKOŁAJ |
3. | PAWLAK | KRZYSZTOF |
4. | DEC | PAWEŁ |
5. | JAHOŁKOWSKI | RADEK |
6. | WOŚKOWIAK | WOJTEK |
7. | STOCHNIAŁ | GABRIEL |
8. | DAMECKI | MICHAŁ |
9. | LEHMAN | MACIEJ |
10. | BANIA | JAKUB |
11. | STEFAŃSKI | IGOR |
12. | GARNEK | HUBERT |
Opiekun reprezentacji:
Wioletta Dudziak
————————————————————————————————-
BADMINTON – chłopcy
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE
grudzień 2014r.
Opiekun reprezentacji:
Maria Zawieja
————————————————————————————————-
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
FINAŁ MIASTA
III MIEJSCE
wrzesień 2014r.
Opiekun reprezentacji:
Agnieszka Mogilnicka-Lepa
Ewa Oraczewska
————————————————————————————————-