Konkursy przedmiotowe i inne
Na skróty:
- Rok szkolny 2000/2001
- Rok szkolny 2001/2002
- Rok szkolny 2002/2003
- Rok szkolny 2003/2004
- Rok szkolny 2004/2005
- Rok szkolny 2005/2006
- Rok szkolny 2006/2007
- Rok szkolny 2007/2008
- Rok szkolny 2008/2009
- Rok szkolny 2009/2010
- Rok szkolny 2010/2011
- Rok szkolny 2011/2012
- Rok szkolny 2012/2013
- Rok szkolny 2013/2014
- Rok szkolny 2014/2015
- Rok szkolny 2015/2016
- Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2013/14
1. |
Marcin Krzesiński |
kl.3e kl.3d kl.3d kl.3e kl.3f kl.3f |
laureat |
Konkurs przedmiotowy |
mgr Barbara Jakubska mgr Krystyna Szarowska |
2. | Kamil Greczyło Katarzyna Trześniowska |
kl.3f kl.3a |
finaliści: |
Konkurs przedmiotowy |
mgr Anna Czyżniewska |
3. | Zuzanna Kołacz Maja Jaryczewska Katarzyna Trześniowska |
kl.3c kl.2d kl.3a |
finalistki: |
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego |
mgr Alicja Kołaszewska mgr Agnieszka Weimann mgr Beata Miładowska |
4. | Paweł Zacharski Marcin Krzesiński |
kl.3d kl.3e |
finaliści |
Konkurs przedmiotowy z matematyki |
mgr Ewa Radczyc mgr Katarzyna Brzezińska |
5. | Wojciech Krysiak Marcin Krzesiński |
kl.3e kl.3e |
finaliści |
Konkurs przedmiotowy z fizyki |
mgr Renata Krysiak |
6. | Wojciech Krysiak Jakub Wijatkowski |
kl.3e kl.3e |
laureaci |
Konkurs Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki „Świat Polskiej Fizyki” |
mgr Renata Krysiak mgr Łukasz Rutkowski |
Rok szkolny 2012/2013
-
L.p.
Imię i nazwisko ucznia
klasa
przedmiot
opiekun
1 Jagoda Siergiej 3e Chemia- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego mgr Barbara Jakubska 2 Aleksandra Mróz 3e Chemia- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Wyróżnienie w programie Wirtualne Koła Naukowe
w ramach projektu Akademia Przyszłości
Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Multitest z geografii”mgr Barbara Jakubska 3 Urszula Książek 3f Chemia – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Język francuski – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego
Laureatka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
Laureatka etapu wojewódzkiego XX Młodzieżowego Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” za pracę zbiorową
Stypendium Prezydenta Miastamgr Barbara Jakubskamgr Inez Kele-Pogoda mgr Ryszard Lisowski
Adam Krupowies z kl.2f
Historia – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Fizyka- Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie astronomicznym„Kasjopea”Michał Durawa z kl. 3f
Chemia – finalista Wojewódzkiego Konkursu ChemicznegoWojciech Dunaj z kl. 3f
Chemia – finalista Wojewódzkiego Konkursu ChemicznegoMaciej Mazuro z kl. 3f
Chemia – finalista Wojewódzkiego Konkursu ChemicznegoJędrzej Adaszyński z kl. 3f
Fizyka – finalista Wojewódzkiego Konkursu FizycznegoAleksandra Majchrowska z kl. 1g
I miejsce w półfinale XIV Ogólnopolskiego i VII polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem „Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”Kinga Kowalczyk z kl. 2a
III miejsce w półfinale XIV Ogólnopolskiego i VII polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem „Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”Hanna Cichocka z kl. 1g
Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie za udział w półfinale XIV Ogólnopolskiego i VII polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem „Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”Anna Domagała z kl. 2d
Finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”Martyna Choinka z kl. 3f
Laureatka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”Kinga Smater z kl. 3f
Laureatka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
Laureatka etapu wojewódzkiego XX Młodzieżowego Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” za pracę zbiorowąMarta Węgrzyn z kl. 3f
Finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”Justyna Czarnecka z kl. 3b
Finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”Wiktoria Klimek-Żołnowska z kl. 3f
Laureatka Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”mgr Anna Czyżniewska mgr Łukasz Rutkowski
mgr Barbara Jakubska
mgr Barbara Jakubska
mgr Barbara Jakubska
mgr Łukasz Rutkowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Ryszard Lisowski
mgr Krzysztof Woźniak
Rok szkolny 2011/2012
Gratulujemy wszystkim 9 laureatom Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Podziwiamy naszą nauczycielkę chemii, Panią Barbarę Jakubską, która kolejny już raz przygotowała mocną ekipę na konkurs. Oto zwycięzcy:
- Antkowiak Paweł (I miejsce)
- Boczkowski Mieszko (I miejsce)
- Okołowicz Adrian (I miejsce)
- Polegaj Patryk (I miejsce)
- Dobryniewski Wiktor (II miejsce)
- Jesionkowski Tomasz (II miejsce)
- Jesionkowski Paweł (IV miejsce)
- Wieczorek Laura (IV miejsce)
- Bagrowski Rafał (V miejsce)
Finaliści
Matematyka
- Laura Wieczorek – klasa 3d
- Tomasz Jesionkowski – klas 3f
Biologia
- Adam Biegański – klasa 3b
Historia
- Tomasz Jesionkowski – klasa 3f
- Wiktor Dobryniewski – klasa 3f
Geografia
- Katarzyna Witkiewicz – klasa 3g
- Laura Wieczorek – klasa 3d
- Wiktor Dobryniewski – klas 3f
Język angielski
- Jędrzej Adaszyński – klasa 2f
XIX Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”
Kinga Smater i Urszula Książek z klasy 2f zajęły w finale ogólnopolskim II miejsce w kategorii prace zbiorowe – szkoły gimnazjalne.
Iga Kufel z klasy 1a zajęła VI miejsce w finale Ogólnopolskim XIII Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia” (Warszawa 31.05.2012r.)
- Do góry
-
Rok szkolny 2010/2011
Laureaci
Chemia
- Paweł Krzesiński 3f
- Anna Wojciechowska 3c
- Stanisław Dunaj 3f
- Joanna Rotkis 3e
- Aleksandra Jesionkowska
- Karolina Kunce 3c
- Michał Psikus 3f
- Marzena Kubisiak 3f
Język Polski
- Michał Piotrowski 3a
-
Rok szkolny 2009/2010
Laureaci
Chemia
- Paweł Krzesiński 2f
- Stanisław Dunaj 2f
- Michał Dąbrowski 2f
- Arkadiusz Odrzywolski 3a
- Jacek Jakubski 3f
Geografia
- Marzena Kubisiak 2f
Język Polski
- Dagmara Dragan 3a
- Natalia Krawczyk 3c
Język niemiecki
- Janusz Bartman 3b
Finaliści
Historia
- Jan Świątek 3f
- Michał Piotrowski 2a
- Dagmara Dragan 3a
Chemia
- Natalia Krawczyk 3c
- Beata Pachciarek 3f
Język Polski
- Anna Sikora 3f
Geografia
- Dagmara Dragan 3a
-
Rok szkolny 2008/2009
Laureaci
Chemia
- Agnieszka Wysocka 3f
- Anna Maliszewska 3f
- Jacek Skoczylas 3f
- Piotr Krzywulski 3d
Fizyka
- Agnieszka Wysocka 3f
- Anna Maliszewska 3f
Biologia
- Agata Jarmołowska 3f
Historia
- Dominik Wojciechowski 3d
- Karol Jarząbek
- Bartosz Jaroni
Finaliści
Fizyka
- Grzegorz Pac 3f
Biologia
- Patryk Goworek 3f
- Jacek Skoczylas 3f
Historia
- Aleksandra Madej 3a
Matematyka
- Agnieszka Wysocka 3f
- Anna Maliszewska 3f
Inne konkursy
IV Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów (14. IV. 2009) Warszawa:
- Agnieszka Wysocka 3f – Laureatka IV Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
- Anna Maliszewska 3f – Finalistka IV Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Matematyka bez granic” (edycja XX):
- klasa 3f – 1 miejsce w rejonie lubusko – zachodniopomorskim (4 miejsce w kraju)
IV Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki „Olimpus” sesja jesienna 2008:
- Agnieszka Wysocka 3f – Laureat
- Anna Maliszewska 3f – Laureat
V Ogólnopolski Konkursu z matematyki „Multitest”:
- Anna Maliszewska 3f – Laureat (6 miejsce w kraju)
- Agnieszka Wysocka 3f – Laureat (8 miejsce w kraju)
- M. Jahołkowski 3f – Wyróżnienie (11 miejsce w kraju)
- Michał Piotrowski 1a – Wyróżnienie (12 miejsce w kraju)
- Jacek Skoczylas 3f – Wyróżnienie (13 miejsce w kraju)
- Grzegorz Pac 3f – Wyróżnienie (13 miejsce w kraju)
- Katarzyna Dziergowska 1a – Wyróżnienie (14 miejsce w kraju)
VI Konkurs Alfik Matematyczny 2008:
- Agnieszka Wysocka 3f – 2 miejsce w województwie
- Katarzyna Dziergowska 1a – 3 miejsce w województwie
- Michał Piotrowski 1a – 4 miejsce w województwie
- Anna Maliszewska 3f – 5 miejsce w województwie
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Linguist”:
- Agnieszka Wysocka 3f – Finalista
- Piotr Krzywulski 3d – Finalista
-
Rok szkolny 2007/2008
Laureaci
Chemia
- Aleksandra Gonera
- Wojciech Mróz
- Wojciech Szymański
- Anna Maliszewska
Biologia
- Aleksandra Gonera
Fizyka
- Aleksandra Gonera
- Wojciech Mróz
- Natalia Czerniak
- Patrycja Danyło
- Anna Maliszewska
Język Polski
- Katarzyna Krzyślak
Historia
- Martyna Psikus
Język angielski
- Agnieszka Kazimierska
Matematyczny
- Anna Maliszewska
Finaliści
Język Polski
- Julia Cudowska
- Agnieszka Kazimierska
Język niemiecki
- Michał Olejarz
Historia
- Olaf Szyszka
- Marta Waga
Fizyka
- Aleksandra Gonera
- Joanna Szubert
- Natalia Czerniak
- Paulina Gutowska
- Agnieszka Kazimierska
Język angielski
- Katarzyna Krzyślak
Chemia
- Agnieszka Kazimierska
-
Rok szkolny 2006/2007
Laureaci
Chemia
- Kornel Ocytko
Fizyka
- Kornel Ocytko
Finaliści
Język Polski
- Marta Grytczuk
- Marta Bortnowska
- Marta Skórzewska
Chemia
- Marta Grytczuk
- Karolina Niedziela
- Łukasz Tomaszewski
Biologia
- Małgorzata Gumiennik
Język niemiecki
- Radosław Stawiarki
- Kornel Ocytko
- Michał Olejarz
Matematyka
- Kornel Ocytko
-
Rok szkolny 2005/2006
Laureaci
Język niemiecki
- Ewa Lechów
- Katarzyna Macias
Chemia
- Mateusz Niedźwiecki
- Aleksandra Krysmalska
- Anna Wijatkowska
- Agata Jakubska
- Adam Dwornik
Fizyka
- Mateusz Niedźwiecki
- Agnieszka Jeziorek
- Agata Maik
Biologia
- Iga Andrasiak
Matematyka
- Adam Dwornik
Finaliści
Fizyka
- Iga Andrasiak
- Michał Bielejewski
- Szymon Chwiedziuk
- Adam Dwornik
- Maja Jabłońska
- Sandra Lasoń
- Damian Woltyński
Historyczny
- Adam Dwornik
-
Rok szkolny 2004/2005
Laureaci
Chemia
- Krzysztof Golczak
Fizyka
- Kamila Jóźwiak
- Agnieszka Matus
Język niemiecki
- Paulina Kamieńska
Historia
- Mateusz Czyżniewski
Finaliści
Geografia
- Zygmunt Łuniewicz
Historia
- Piotr Natkański
Biologia
- Katarzyna Bielewicz
Chemia
- Kamila Jóźwiak
Język niemiecki
- Ewa Pilichowska
Wiedza o sztuce
- Patryk Własiuk
-
Rok szkolny 2003/2004
Laureaci
Język Polski
- Emilia Sielicka
Biologia
- Natalia Ulman
Finaliści
Informatyka
- Krzysztof Fediów
Język angielski
- Krzysztof Fediów
- Magdalena Wybrańska
Biologia
- Robert Staykov
Język Polski
- Klaudia Jeziorek
- Monika Derczyńska
- Sonia Antkowiak
- Magda Świątkowska
- Aleksandra Markiewicz
- Katarzyna Bielewicz
- Paulina Kamieńska
- Katarzyna Eckert
Fizyka
- Krzysztof Bińkowski
Wiedza o sztuce
- Sara Kazimierczyk
Język niemiecki
- Adam Galanty
- Karolina Madej
Matematyka
- Dariusz Toczek
-
Rok szkolny 2002/2003
Laureaci
Język Polski
- Karolina Dyjas
Wiedza o sztuce
- Karolina Woźniak
Finaliści
Język Polski
- Katarzyna Maryniuk
- Aleksandra Tężycka
- Paulina Woźniak
- Dariusz Pawłowski
Wiedza o sztuce
- Paulina Woźniak
- Sara Kazimierczyk
Język niemiecki
- Emilia Michalska
- Karolina Madej
Matematyka
- Bartosz Bartkowski
-
Rok szkolny 2001/2002
Laureaci
Historia
- Jakub Bobrowski
Informatyka
- Bartosz Ocytko
Wiedza o sztuce
- Maria Kozłowska
Chemia
- Mateusz Stachowski
Matematyka
- Michał Wierzykowski
Finaliści
Chemia
- Bartosz Ocytko
- Bartosz Golczak
- Kamila Tracewska
Język Polski
- Karolina Gaweł
- Agnieszka Jaskuła
- Michał Skubski
- Magdalena Szczepaniak
Język angielski
- Maria Kozłowska
Matematyka
- Kamila Tracewska
-
Rok szkolny 2000/2001
Laureaci
Język Polski
- Jakub Bobrowski
Język niemiecki
- Bartosz Ocytko
Chemia
- Kamila Tracewska
Finaliści
Matematyka
- Bartosz Golczak
- Michał Wierzykowski
Język Polski
- Joanna Kwiecińska
Historia
- Nina Leśniak
Język niemiecki
- Katarzyna Sikora
- Anna Ziemba
- Oliwia Zobl