koła zainteresowań i fakultety 2017/2018
Poniedziałek
PLAN KÓŁ ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘĆ PRZYGOTOWUJĄCYCH DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
2017 / 2018
MATEMATYKA
fakultety 3h | A. Kisielewska | piątek | 14.30 – 15.15 |
fakultety 3f | A. Kisielewska | wtorek | 15.15 – 16.05 |
fakultety 3g | E. Minzger | wtorek(co drugi) | 14.40 – 15.15 |
fakultety 3d | E. Minzger | wtorek(co drugi) | 15.20 – 16.05 |
fakultety 3a | D. Klorek | poniedziałek | 14.30-15.15 |
fakultety 3c | D. Klorek | środa | 15.15-16.05 |
fakultety 3e | K. Brzezińska | wtorek | 14.30-15.15 |
fakultety 4a | K. Brzezińska | poniedziałek | 8.00 – 8.45 |
fakultety | E. Radczyc | poniedziałek (co drugi) | 8.00 – 8.45 |
konsultacje 7c,2b,3f,3h | A. Kisielewska | piątek | 15.15-16.05 |
konsultacje | E. Minzger | poniedziałek środa |
15.15 – 16.05 14.40 – 15.15 |
konsultacje | D. Klorek | poniedziałek środa |
15.15-16.05 16.05 – 16.50 |
konsultacje | K. Brzezińska | piątek | 14.30 – 15.15 |
konsultacje 3b | E. Radczyc | piątek | 12.45 – 13.30 |
kółko matematyczne dla klas 7 | E. Minzger | środa(co druga) | 15.15 – 16.45 |
JĘZYK POLSKI
fakultety 3a | A.Kaniuka-Drozdek | środa(co 2 druga) | 8.00-8.45 |
fakultety 3g | A. Kaniuka-Drozdek | czwartek | 15.15-16.05 |
fakultety | M. Borysewicz | piątek | 14.30-15.15 |
fakultety 3b | A. Weimann | czwartek/wtorek | 13.40 – 14.25 |
fakultety 3c, 3f | A. Kołaszewska | czwartek | 8.00 – 8.45 |
fakultety 3e | A. Kołaszewska | poniedziałek | 14.30 – 15.15 |
konsultacje | A. Kaniuka-Drozdek | wtorek | 15.15-16.05 |
konsultacje | M. Borysewicz | środa | |
konsultacje 2e, 2b | A . Łyszkiewicz | wtorek | 14.30-15.30 |
konsultacje 2a, 3b, 7c | A. Weimann | poniedziałek(co drugi) | 16.05 – 16.50 |
koło teatralne 3g | A. Kaniuka-Drozdek | czwartek | 16.05-17.05 |
koło teatralne 4a | A. Kaniuka-Drozdek | poniedziałek | 13.35-14.35 |
koło teatralne klasa 1b, „0” | A. Weimann | poniedziałek | 13.40-14.25 |
koło teatralne kl. 7 | A. Weimann | czwartek | 16.05-17.05 |
gazetka /zeszyty literackie | M. Borysewicz | wtorek(co drugi) | 15.15-16.00 |
multidydaktyka dla smyka | M. Borysewicz | poniedziałek wtorek |
14.30-15.15 11.45-12.30 |
CHEMIA
fakultety 3a/3c | B. Jakubska | czwartek | 16.05 – 16.50 |
fakultety 3e | B. Jakubska | środa | 15.15 – 16.05 |
fakultety 3d | B. Jakubska | środa | 16.05 – 16.50 |
fakultety 3g | B. Jakubska | poniedziałek | 16.05 – 16.50 |
konsultacje i fakultety 3b, 3f, 3h | K. Szarowska | wtorek | 15.20 – 16.55 |
konsultacje | B. Jakubska | poniedziałek | 16.50 – 17.35 |
Kółko chemiczne | B. Jakubska | piątek | 14.30 – 16.00 |
BIOLOGIA
fakultety 3b, 3g | K. Apenit – Wojciechowicz | czwartek(co drugi) | 14.30 – 15.15 |
fakultety 3e, 3h | K. Apenit – Wojciechowicz | czwartek(co drugi) | 15.15 – 16.05 |
konsultacje | K. Apenit – Wojciechowicz | środa (co druga) | 16.10 – 16.55 |
konsultacje | R. Piotrowicz | wtorek (raz w miesiącu) | 15.20 |
Akademia zdrowia kl.1-4 | K. Apenit – Wojciechowicz | maj(kurs 5h) | |
Eksperymenciaki kl.7 | K. Apenit – Wojciechowicz | styczeń(kurs 8h) |
FIZYKA
konsultacje | S. Baranowski | poniedziałek czwartek |
14.30 – 15.15 14.30 – 15.15 |
JĘZYK ANGIELSKI
fakultetyklasy 3 | M. Miliczenko | poniedziałek(co drugi) | 8-8.45 |
fakultetyklasy 3 | A. Skrzypczak | poniedziałek/wtorek | 15.20 – 16.05 |
konsultacje | M. Miliczenko | poniedziałek | 14.30- 15.15 |
konsultacje | J. Marciniak | wtorek | 14.30 – 15.15 |
Move your body | M. Miliczenko | środa | 12.45-13.30 |
English Club | M. Miliczenko | piątek | 13.40-14.25 |
Język angielski- klasa 1a | A. Skrzypczak | wtorek | 13.40-14.25 |
Język angielski- klasa 1b | A. Skrzypczak | środa | 13.40-14.25 |
JĘZYK NIEMIECKI
fakultety 3a, 3b, 3c | A. Węgrzyn | poniedziałek (co drugi) | 15.15 – 16.45 |
fakultety 3g, 3h | B. Stoma – Mierzwińska | wtorek | 16.05 – 16.50 |
konsultacje | A. Matusewicz-Zarzeczna | poniedziałek | 15.15 |
Deutsche ABC kl. „0” | I. Rożek | czwartek | 7.30 |
Język niemiecki- klasy 1 | B. Stoma – Mierzwińska | czwartek | 13.40-14.25 |
Język niemiecki klasy 4a | A. Matusewicz- Zarzeczna | środa | 13.40-14.25 |
HISTORIA
fakultety 3b, 3d | K. Bogusz | wtorek | 8.00 – 8.45 |
fakultety 3a | K. Bogusz | środa(co druga) | 8.00 – 8.45 |
fakultety 3d, 3c, 3f, 3g | K. Bogusz | środa | 15.15 – 16.05 |
konsultacje | K. Bogusz | wtorek | 15.15 – 16.05 |
konsultacje 2a, 2b, 2d, 2e, 2g | A. Czyżniewska | poniedziałek | 15.20 – 16.10 |
kółko historyczne | K. Bogusz | czwartek | 15.15 |
GEOGRAFIA
fakultety | R. Lisowski | wtorek(co drugi) | 15.20 – 16.30 |
fakultety | K. Woźniak | piątek(co drugi) | 14.25 – 15.10 |
konsultacje | K. Woźniak | piątek(co drugi) | 14.25 – 15.10 |
ZAJĘCIA SPORTOWE
Piłka siatkowa | M. Kasperowicz | wtorek czwartek |
15.15 – 16.45 16.30 – 18.00 |
Uni hokej dziewcząt i chłopców | W. Dudziak | wtorek środa |
16.45 – 18.15 15.15 – 16.45 |
Gry i zabawy ruchowe | W. Dudziak | środa czwartek |
14.30 – 15.15 15.15 – 16.30 |
Wspinaczka SPIDER KIDS | P. Lepa | środa piątek |
14.30 – 15.15 11.45 – 12.30 |
Tenis stołowy kl. IV | E. Oraczewska | wtorek | 13.45 – 14.30 |
Fitness kl. 1 | E. Oraczewska | piątek | 11.45 – 12.30 |
Szachy | A. Mogilnicka | poniedziałek | 15.15- 16.45 |
Piłka koszykowa | P. Łagoś | poniedziałek | 16.15 – 17.45 |
Lekka atletyka | P. Łagoś | wtorek środa |
17.15 – 18.45 16.15 – 17.45 |
INNE
Zajęcia wokalne klasy 1 | M. Roćko- Żabicka | poniedziałek | 14.25-15.30 |
Zajęcia wokalne klasy 4 | M. Roćko- Żabicka | poniedziałek | 14.25-15.30 |
Zajęcia wokalne ZOK | M. Roćko- Żabicka | poniedziałek | 15.30-17.30 |
Zajęcia taneczne klasa 0 | D.Łukaszczyk- Skafiriak | czwartek | 10.00-10.30 |
Zajęcia taneczne klasy 1 | D.Łukaszczyk- Skafiriak | piątek | 13.40-14.25 |
Zajęcia taneczne klasy 4 | D.Łukaszczyk- Skafiriak | wtorek | 13.40-14.25 |
Zajęcia taneczne klasy 7ZOK | D.Łukaszczyk- Skafiriak | czwartek | 16.00-17.00 |
Kaligrafia | A. Witkowska | środa | 14.30-15.15 |
Mały poeta | A. Witkowska | czwartek | 14.30-15.15 |
Grupa Artystyczna | J.Budziszewska- Moczkowska | wtorek | 11.45-13.30 |
Zajęcia plastyczne 1A | J.Budziszewska- Moczkowska | czwartek | 11.45-12.30 |
Zajęcia plastyczne 1B | J.Budziszewska- Moczkowska | poniedziałek | 11.45-12.30 |
Kółko teatralne 1A | M. Kuryło | piątek(co drugi tydzień) | 11.30-13.00 |
Mądra główka klasy 1 | I. Dec | czwartek | 14.30-15.15 |
Mądra Główka klasy 4 | I. Dec | środa | 12.45-13.30 |