|
2013/14
|
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE |
- Kl. 3e – IV miejsce w kraju, III w regionie w międzynarodowym konkursie „Matematyka bez Granic”; opiekun p. Katarzyna Brzezińska
|
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE |
- Kl. 3f zakwalifikowała się do II etapu ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Olimpiada Matematyczna gimnazjalistów”,
opiekun p. Dorota Klorek
- Kamil Haniszewski z kl. 3d został laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Żołnierze wyklęci- bohaterowie niezłomni”. Współautorki prezentacji konkursowej – Aleksandra Majchrowska i Julia Niemiec z kl. 2g, opiekun p. Zbigniew Zarzeczny
- Laureatami Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” zostali:
Kinga Kowalczyk, Edyta Kuczak, Iga Kufel i Izabela Nowak z kl. 3a, Michał Matysik i Joanna Zięba z kl. 3d; opiekun p. Ryszard Lisowski
Michał Wieruszewski, Jakub Woźniak i Kamil Haniszewski z kl. 3d oraz Aleksandra Majchrowska i Julia Niemiec z kl. 2g; opiekun p. Zbigniew Zarzeczny
- Marcin Krzesiński z kl. 3e – III m-ce w województwie, 184 w kraju
w konkursie „Alfik Matematyczny”; opiekun p. Katarzyna Brzezińska
- Kinga Kowalczyk z kl. 3a – nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w XV Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym „Nasza Ziemia”; opiekun p. Ryszard Lisowski
- Anna Domagała z kl. 3d i Olga Chłopek z kl. 1g – wyróżnienia w półfinale XV Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego „Nasza Ziemia”; opiekun p. Ryszard Lisowski
- Karolina Lorenc z kl.3b – finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Fuma”
- Małgorzata Pazdyga z kl. 3c – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym BARWY DZIECIŃSTWA pt „Recepta na zdrowy styl życia rodziny”; opiekun – p. D. Helińska
|
KONKURSY WOJEWÓDZKIE |
- Jakub Woźniak z kl. 3d – laureat Wojewódzkiego Konkursu na Spot Telewizyjny „Jestem e- ambasadorem w sieci” oraz finalista tegoż konkursu za spot „Narkotyki- rozmazane życie”- opiekun p. Małgorzata Morawska – Borysewicz
- Patryk Wolniewicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu na Spot Telewizyjny „Narkotyki – rozmazane życie”, opiekun p. Małgorzata Morawska – Borysewicz
- Wyróżnienie szkoły w ramach III Wojewódzkiego Konkursu o Nagrodę Doktora Korczaka pt. „Tydzień Wokół Praw Dziecka”
- STYPENDYSTKA LUBUSKIEGO URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO za rok 2013/14- Kinga Kowalczyk, kl. 3a
- Karolina Lorenc z kl. 3b laureatką Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „Pro Arte”; opiekun p. Mariola Roćko – Żabicka
- Patryk Wolniewicz z kl. 3d laureatem konkursu „Kolory tolerancji”, opiekun p. D. Halińska
- Nikola Wolniewicz z kl. 3d – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego „Czytanie warte zachodu”; opiekun p. Małgorzata Morawska- Borysewicz
|
KONKURSY REGIONALNE |
- I miejsce w konkursie na recenzję film w V edycji Projektu Działań Profilaktycznych „Obejrzałem problem” dla Martyny Niedźwiedź z kl. 2b, opiekun p. Beata Miładowska
- Wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym – przekład intersemiotyczny poezji patriotycznej dla Nicoli Wolniewicz, opiekun p. Małgorzata Morawska – Borysewicz
|
KONKURSY MIEJSKIE |
|
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE |
- I miejsce dla kl. 2e w między-gimnazjalnym konkursie „Przeszczep darem życia. Transplantacja i transplantologia w Polsce i na świecie”- opiekun p. Katarzyna Apenit – Wojciechowicz
- I miejsce dla kl. 2d w między-gimnazjalnym konkursie „Zielona Góra dawniej i dziś”, opiekun p.Krzysztof Woźniak
- Nikola Wolniewicz z kl. 3d – wyróżnienie w konkursie „Wokół poezji patriotycznej”, opiekun p. Małgorzata Morawska – Borysewicz
- I miejsce dla grupy teatralnej „Klub Miłośników Teatru” na Festiwalu Profilaktycznych Form Teatralnych – opiekunowie p. Beata Miładowska
i p.Alicja Kaniuka – Drozdek
- Arleta Lokś z kl. 3a – wyróżnienie w IV edycji między-gimnazjalnego konkursu literackiego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty
pt. „Radość pisania”, opiekun p. Agnieszka Weimann
- Iwona Stein z kl. 1a- laureatka II m-ca w między-gimnazjalnym konkursie „Festiwal Życia- Zgodna Rodzina”; opiekun p. Alicja Kaniuka- Drozdek
|
KONKURSY SZKOLNE |
- Konkurs frazeologiczny „Grosz do grosza” (biblioteka):
I m-ce Julia Niemiec 2g,
II m-ce Ola Majchrowska 2g,
III m-ce Agata Rozbicka 1a
- Konkurs Olimpijski (biblioteka):
I m-ce Szymon Biegański 3a,
II m-ce Michał Ferenc 3c,
III m-ce Robert Wojda 1b
- Konkurs „O kobietach” (biblioteka); nagrody otrzymali: Bartek Wojtal 3a i Kasia Kuczak 3a
- Konkurs wielkanocny (biblioteka):
I m-ce Karolina Szymoniak 1b,
II m-ce Joanna Nawlicka 1h,
III m-ce Daniela Andrzejewska 2g
- Konkurs „Dobre maniery drogą do kariery” (biblioteka):
I m-ce klasa 1g,
II m-ce klasa 1d,
III m-ce klasa 1c
|