osiągnięcia uczniów 2014/15
RANGA KONKURSU | NAZWA KONKURSU | MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO KLASA | OPIEKUN |
wojewódzki | Konkurs na spot telewizyjny „ Stop cyberprzemocy” | finalista | Igor Miczyński kl.1a |
mgr Małgorzata Morawska- Borysewicz |
wojewódzki | „Czytanie warte zachodu” | finalistka | Alicja Kujawa kl.2c Wiktoria Gościak kl.1f |
mgr Agnieszka Weimann mgr Beata Miładowska |
wojewódzki | Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego | finalistka | Maja Springer kl.3b |
mgr Beata Miładowska |
wojewódzki | Przedmiotowy Konkurs z Matematyki | finalista | Michał Radczyc kl.1a |
mgr Katarzyna Brzezińska |
wojewódzki | Przedmiotowy Konkurs z Chemii | finalista | Szymon Balak kl.3b |
mgr Barbara Jakubska |
wojewódzki | Przedmiotowy Konkurs z Fizyki | finalistka | Marika Gutowska kl.3f | mgr Renata Krysiak |
wojewódzki | Konkurs Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki | finalista | Hubert Garnek kl.3b |
mgr Renata Krysiak |
wojewódzki | Konkurs Przedmiotowy ze Sztuki-muzyka
– plastyka |
finalistka
finalistka |
Maja Dachtera kl.1a Anna Stefańczyk kl.1h Agnieszka Zięba kl.1e Patryk Kowalczyk kl.1e Anna Gauza |
mgr Bożena Wesołowska
mgr Julia Budziszewska – Mroczkowska |
miejski | „List do błogosławionej Karoliny” | wyróżnienie | Martyna Niedźwiedź kl.3b Karolina Prześlica kl.3h Angelika Bąk kl.1f Oliwia Hołowińska kl.1f |
mgr Beata Miładowska |
Ogólnopolski konkurs „Zachowaj trzeźwy umysł” | laureatka | Martyna Niedźwiedź kl.3b |
mgr Beata Miładowska | |
Stypendium Motywacyjne dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno- przyrodniczych i technicznych za rok 2014/15 |
laureatka | Klaudia Muniak kl.2a |
||
Zawody Rowerowe w ramach programu profilaktycznego agresji i przemocy „Słoneczniej” |
laureat | Gimnazjum nr 6 | ||
Miejski konkurs radia „Zachód” pt. „Segregujesz- środowisko ratujesz” |
III miejsce | Magdalena Świadek kl.3e |
||
ogólnopolski | XVI Ogólnopolski Konkurs Geologiczno- Środowiskowy „Nasza Ziemia” | III miejsce | Justyna Lewandowska kl.3b |
mgr Ryszard Lisowski |
ogólnopolski | XVI Ogólnopolski Konkurs Geologiczno- Środowiskowy „Nasza Ziemia” | wyróżnienie | Hubert Garnek kl.3b |
mgr Ryszard Lisowski |
- | Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty | - | Olga Chłopek | mgr Ryszard Lisowski |
- | Nagroda Dyrektora Parku Narodowego „Ujście Warty” | - | Adrianna Kozłowska kl.2h |
mgr Ryszard Lisowski |
wojewódzki | XII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” | Michał Matysik Paweł Dec Michał Kendra kl.3d |
mgr Ryszard Lisowski | |
wojewódzki | XII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” | laureatka | Maja Szczotkowska kl.3c |
mgr Małgorzata Morawska – Borysewicz |
wojewódzki | XII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” | finalista | Hubert Garnek kl. 3b |
mgr Ryszard Lisowski |
wojewódzki | XII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” | wyróżnienie | Damian Łotocki kl.3b |
mgr Ryszard Lisowski |
wojewódzki | XII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” | wyróżnienie | Łukasz Śliwka kl.3b |
mgr Ryszard Lisowski |
ogólnopolski | Konkurs Literacki „Mój Arsenał” | laureatka | Magdalena Świadek kl.3e |
mgr Małgorzata Morawska – Borysewicz |