„LICZYMY SIĘ ZE SŁOWAMI”

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły (Maja Dachtera, Hania Kubak i Igor Miczyński ; kl.2a) zdobyli pierwsze miejsce w finale międzygimnazjalnego konkursu „Licz się słowami”. Pierwszy etap zmagań konkursowych obejmował nagranie krótkiego spotu telewizyjnego propagującego kulturę języka polskiego. To była przepustka do finału, który odbył się 19 lutego w Sali Dębowej WiMBP w Zielonej Górze. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe drużyny z Gimnazjum w Przylepie, Gimnazjum w Drzonkowie oraz Gimnazjum nr 3, nr 6, nr 10 i nr 1  z Zielonej Góry. Obradom jury przewodniczyła pani prof. Pola Kuleczka z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zwycięzcom i ich opiekunce, pani M. Borysewicz, serdecznie gratulujemy!