Zbliża się wiosna…

wiosnaW najbliższy poniedziałek 21 marca , samorząd szkolny zaprasza Was koleżanki i koledzy do udziału w następujących zabawach:
1. Od godz. 7.45 na parterze stanowisko malowania twarzy tak, aby można było wcielić w życie hasło „uczeń wiosennie pomalowany to uczeń niepytany!!!!
2. Na 4 lekcji o godz. 10.45 do świetlicy na spotkanie delegacji klas, które zechcą wystartować w II edycji konkursu na najcięższą skarbonkę w ramach akcji „Twój grosz pomaga…” Nagroda w konkursie to jednodniowa wycieczka dla całej klasy!!!
3. W ciągu dnia specjalna komisja przeprowadzi poszukiwania klasy ze stuprocentową frekwencją!!! Słodkie upominki już czekają!!
4. Na przerwie o godz. 12.30 przed szkołę na finał konkursu na najbardziej oryginalny, barwny strój wiosenny! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe !!!