2016/2017
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Imię i nazwisko ucznia, klasa | Imię i nazwisko opiekuna | Osiągnięcia |
Michał Radczyc 3a | mgr Barbara Jakubska mgr Katarzyna Brzezińska mgr Ewa Radczyc mgr Renata Krysiak |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego SNaFi Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” |
Dawid Ociepa 3a | mgr Barbara Jakubska mgr Krzysztof Woźniak mgr Anna Czyżniewska |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii |
Krzysztof Kasperski 3a | mgr Barbara Jakubska mgr Renata Krysiak |
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego SNaFi |
Maja Snopek 3c | mgr Barbara Jakubska | Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii |
Daria Piotrowska 2a | mgr Alicja Kaniuka-Drozdek | Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego |
Piotr Leśniowolski 3a | mgr Agnieszka Skrzypczak | Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego |
Jacek Nawlicki 2b | mgr Ewa Radczyc mgr Krystyna Szarowska mgr Renata Krysiak |
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego SNaFi Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” |
Marek Simonjetz 2b | mgr Agnieszka Weimann | Laureat Wojewódzkiego Konkursu „Czytanie warte zachodu” |
Maja Dachtera 3a | mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz | Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego |
Hanna Kubak 3a | mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz | Finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw Języka Ojczystego |
Oliwia Bakalarek 1g | mgr Ryszard Lisowski | Finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” |
Julia Szczerbic 3h | mgr Ryszard Lisowski | Wyróżnienie Wojewódzkiego Finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” |
Dorota Zając 1b | mgr Ryszard Lisowski | Finalistka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” |
Hanna Pidek 3a | mgr Ryszard Lisowski | Laureatka Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” |
Julia Wolnik 2b | mgr Ryszard Lisowski | Wyróżnienie Wojewódzkiego Finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” |
Weronika Naskręt 3a | mgr Małgorzata Naskręt mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski |
Laureatka „8 Wspaniałych” Samorządowego Konkursu Nastolatków |
Oliwia Szymczak 3e | mgr Małgorzata Naskręt mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski |
Wyróżnienie „8 Wspaniałych” Samorządowego Konkursu Nastolatków” |
Arkadiusz Dojlido 1b | mgr Aldona Kisielewska | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” |
UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ROK SZKOLNY 2016/2017
Imię i nazwisko ucznia | Przedmiot | Ranga | Opiekun |
Daria Piotrowska | język polski | wojewódzka | mgr Alicja Kaniuka- Drozdek |
Jacek Nawlicki | język polski | wojewódzka | mgr Agnieszka Weimann |
Anna Stefańczyk | język polski | wojewódzka | mgr Alicja Kołaszewska |
Hanna Kubak | język polski | wojewódzka | mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz |
Maja Dachtera | język polski | wojewódzka | mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz |
Jacek Nawlicki | matematyka | wojewódzka | mgr Ewa Radczyc |
Michał Radczyc | matematyka | wojewódzka | mgr Katarzyna Brzezińska |
Maja Snopek | chemia | wojewódzka | mgr Barbara Jakubska |
Krzysztof Kasperski | chemia | wojewódzka | mgr Barbara Jakubska |
Dawid Ociepa | chemia | wojewódzka | mgr Barbara Jakubska |
Michał Radczyc | chemia | wojewódzka | mgr Barbara Jakubska |
Jacek Nawlicki | chemia | wojewódzka | mgr Krystyna Szarowska |
Krzysztof Kasperski | fizyka | wojewódzka | mgr Renata Krysiak |
Michał Radczyc | fizyka | wojewódzka | mgr Renata Krysiak |
Dawid Ociepa | geografia | wojewódzka | mgr Krzysztof Woźniak |
Piotr Leśniowolski | język angielski | wojewódzka | mgr Agnieszka Skrzypczak |
Dawid Ociepa | historia | wojewódzka | mgr Anna Czyżniewska |
Jacek Nawlicki | geografia | laureat I miejsca w Ogólnopolskim konkursie „Multitest” |
mgr Ryszard Lisowski |
Kosma Didłuch | geografia | VII miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Multitest” |
mgr Ryszard Lisowski |
Michał Radczyc – Laureat Jacek Nawlicki i Krzysztof Kasperski – finaliści |
fizyka | V Wojewódzki Konkurs Fizyczny SNaFi |
mgr Renata Krysiak |