konsultacje 2016/2017
KONSULTACJE 2016/17 |
||||
l.p. |
NAUCZYCIEL |
PRZEDMIOT |
TERMIN |
SALA |
1 | mgr KATARZYNA APENIT-WOJCIECHOWICZ | BIOLOGIA | Poniedziałek16.05-16.50 co 2 tygodnie |
42 |
2 | mgr SŁAWOMIR BARANOWSKI | FIZYKA | Środa 14.30 – 15.15 | 33 |
3 | mgr KAMILA BOGUSZ | HISTORIA | Czwartek 15.15 | 27 |
4 | mgr KATARZYNA BRZEZIŃSKA | MATEMATYKA | Piątek 13.30-14.30 | 10 |
5 | mgr JULIA BUDZISZEWSKA-MROCZKOWSKA | PLASTYKA | Czwartek 14.25-16.05 | 35 |
6 | mgr ANNA CZYŻNIEWSKA | HISTORIA | Czwartek 14.30 | 27 |
7 | mgr BARBARA JAKUBSKA | CHEMIA | Poniedziałek15.15-17.00 | 32 |
8 | mgr ALICJA KANIUKA – DROZDEK | JĘZYK POLSKI | Poniedziałek15.40–16.25 | 22 |
9 | mgr INEZ KELE-POGODA | JĘZYK FRANCUSKI | Czwartek 14.30-15.15 | |
10 | mgr ANDRZEJ KĘSIK | JĘZYK ANGIELSKI | Środa 13.30 | 47 |
11 | mgr ALDONA KISIELEWSKA | MATEMATYKA | Piątek 14.30-15.15 | 30 |
12 | mgr GRZEGORZ KLIMEK-ŻOŁNOWSKI | RELIGIA | Czwartek 15.15-16.15 | 2 |
13 | mgr DOROTA KLOREK | MATEMATYKA | Środa 14.30-16.00 | 10 |
14 | mgr ALICJA KOŁASZEWSKA | JĘZYK POLSKI | Czwartek 15.30 | 23 |
15 | mgr RENATA KRYSIAK | FIZYKA | Piątek 14.30-15.15 | 33 |
16 | mgr RYSZARD LISOWSKI | GEOGRAFIA | Czwartek 15.15-16.00 | 34 |
17 | mgr AGNIESZKA ŁYSZKIEWICZ | JĘZYK POLSKI | Poniedziałek 15.15 | 23 |
18 | mgr JOANNA MARCINIAK | JĘZYK ANGIELSKI | Poniedziałek 16.05 | 46 |
19 | mgr ELWIRA MICZYŃSKA | JĘZYK NIEMIECKI | Czwartek 15.15 | 13 |
20 | mgr BEATA MIŁADOWSKA | JĘZYK POLSKI | Czwartek 15.20-16.05 | 24 |
21 | mgr ELŻBIETA MINZGER | MATEMATYKA | Wtorek 15.20-16.05 | 12 |
22 | mgr MAŁGORZATA MILICZENKO | JĘZYK ANGIELSKI | Środa 14.30 | 44 |
22 | mgr MAŁGORZATA MORAWSKA-BORYSEWICZ | JĘZYK POLSKI | Sroda15.15 | 14 |
23 | mgr EWA MUSZYŃSKA | JĘZYK ANGIELSKI | Czwartek 15.30 | 45 |
24 | mgr MAŁGORZATA NASKRĘT | RELIGIA/PLASTYKA | Czwartek 15.15-16.00 | 2 |
25 | mgr JOANNA NOWAK-WOJEWÓDZKA | HISTORIA | Poniedziałek15.15-16.45 | 27 |
26 | mgr AGNIESZKA OLEJNICZAK | BIOLOGIA | Czwartek 15.20 -16.05 | 43 |
27 | mgr DAWID PRZYŚLAK | INFORMATYKA | Wtorek 16.05 | 15 |
28 | mgr EWA RADCZYC | MATEMATYKA | Środa 14.30-15.15 | 31 |
29 | mgr MARTA ROESLER | JĘZYK POLSKI | Poniedziałek 16.00 | 22 |
30 | mgr IZABELA ROŻEK | JĘZYK NIEMIECKI | Poniedziałek14.30-16.05 co 2 tygodnie | 44 |
31 | dr ŁUKASZ RUTKOWSKI | FIZYKA | Urlop | 33 |
32 | mgr AGNIESZKA SKRZYPCZAK | JĘZYK ANGIELSKI | Środa 14.30 | 45 |
33 | mgr BARBARA STOMA-MIRZWIŃSKA | JĘZYK NIEMIECKI | Urlop | 25 |
34 | mgr KRYSTYNA SZAROWSKA | CHEMIA | Wtorek 15.30-16.50 | 32 |
35 | mgr ELWIRA SZATKOWSKA | BIOLOGIA | Urlop | 43 |
36 | mgr ELŻBIETA TRONT | INFORMATYKA | 16 | |
37 | mgr AGNIESZKA WEIMANN | JĘZYK POLSKI | Czwartek 15.15 co 2 tygodnie | 23 |
38 | mgr BOŻENA WESOŁOWSKA | MUZYKA | Wtorek 15.15-16.00 | 26 |
39 | mgr AGNIESZKA WĘGRZYN | JĘZYK NIEMIECKI | Czwartek 15.15-16.45 | 13 |
40 | mgr KRZYSZTOF WOŹNIAK | GEOGRAFIA | Poniedziałek15.15-16.15 środa 16.00 |
34 |
41 | mgr ANNA ZANDEK | JĘZYK ANGIELSKI | Czwartek 15.15 -16.00 | 46 |
42 | mgr ZBIGNIEW ZARZECZNY | HISTORIA | Czwartek 15.15-16.00 | 41 |
43 | mgr ANNA MATUSEWICZ – ZARZECZNA | JĘZYK NIEMIECKI | Poniedziałek15.15-16.00 |