Malgorzata.Naskret

Tytuł laureata i wyróżnienie

Miło nam poinformować, że dnia 04.04.2017r. w zielonogórskim Ratuszu odbyła się Uroczysta Gala Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Wśród kandydatów wyróżnienie w konkursie otrzymała Oliwia Szymczak z kl.3e.

Tytuł laureata otrzymała Weronika Naskręt z kl. 3a. Serdecznie gratulujemy :) Weronika Naskręt 3a laureatOliwia Szymczak kl.3e wyróżnienie

POLA NADZIEI

Akcja „Pola Nadziei” w naszej szkole dobiegła końca.  Na konto Zielonogórskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum Domowe” dokonaliśmy w Waszym imieniu wpłaty 850 zł. Za radosne i otwarte serca – DZIĘKUJEMY !!!!

Wolontariusze KMK

MIŁOŚĆ, TOLERANCJA I POKORA

Takimi słowami swoją mamę p.Irenę Sendlerową scharakteryzowała jej córka p.Janina Zgrzembska. Cytując słowa mamy dodała: „Świat niczego nie zrozumiał z II wojny światowej”.  Spotkanie z córką  p. Ireny Sprawiedliwej wśród Narodów Świata, w którym uczestniczyli wolontariusze naszej szkoły, odbyło się 4 października w Auli Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego z okazji nazwania imieniem Ireny Sendlerowej ronda na Trasie Północnej, przy wjeździe do Przylepu.

Nasi uczniowie mięli też okazję porozmawiać z obecnym na spotkaniu Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem.

Korowód winobraniowy 2016

Kultura Chin przybliżona naszemu miastu dzięki Wam.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w tegoroczny korowód

serdeczne podziękowania składają organizatorzy.

Byliście WSPANIALI !!!

Wyniki konkursu plastycznego i kaligraficznego

Dnia 25 maja 2016r jury wojewódzkiego konkursu kaligraficznego  pt.” Mistrz kaligrafii” oraz wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Biel” dokonało oceny nadesłanych prac.

Wyróżnienie przewodniczącej jury za niestandardową interpretację tematu  otrzymał MICHAŁ WŁOSIŃSKI z kl. 3h – Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze, nauczyciel: Małgorzata Naskręt

Na wystawę zostały wytypowane prace m.in. WERONIKI RATAJCZAK z kl.3a, Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze, nauczyciel: Alicja Kaniuka-Drozdek

Zapraszamy wszystkie wymienione osoby na wernisaż,  który odbędzie się 11 czerwca 2016 roku o godz. 11.00 w Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 101 .

Gratulujemy sukcesu !!!

Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3a Iwona Stein została laureatem Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Gratulujemy !!! 2

Korowód 2015

„Jezioro marzeń”, kolorowe motyle wokół kwiatów, tańczące nimfy nad jeziorem i do tego centralnie żaglówka w środku naszego miasta. Tak prezentowaliśmy się na tegorocznym korowodzie.

Kochani!  Wyglądaliście pięknie, bardzo dziękuję Wam za wspólną zabawę :) Zapraszamy do galerii gdzie znajdziecie zdjęcia z naszego udziału w tegorocznym korowodzie.

BRAWO!!! M.Naskręt

Korowód 2014 „Lunapark przy Chopina”

Karuzela, kolorowe kukły, koniki na rowerach i TY

Dołącz do nas spacerując po gimnazjalnym lunaparku. Ubierz się w koszulkę z logo gimnazjum, kolorowe spodnie/spódnicę i przyjdź do szkoły